Igor Sokołowski dołącza do zespołu Polsat News

Polska
Igor Sokołowski dołącza do zespołu Polsat News
fot. Kamil Zieliński
Igor Sokołowski

Igor Sokołowski od czerwca będzie dziennikarzem Polsat News. Poprowadzi pasmo informacyjne "W rytmie dnia".

- Od kilku lat, coraz większa część mojego życia toczy się poza Warszawą. Szybko okazało się, że poza wielkim miastem, ludzie żyją również trochę innymi tematami, a polityka wcale nie jest jedynym dominującym tematem rozmów. I taki świat odnajduję w Polsat News - mówi Igor Sokołowski.

 

Igor Sokołowski w latach 2011-2015 był związany z TVN24. Następnie w latach 2015-2016 z TVP Info. Od lipca 2016 do marca 2017 prowadzący Telewizji WP.  Od 2018 roku ponownie w TVN24. Od 10 lat swoją medialną aktywność łączy z pracą dyżurnego ruchu w PKP PLK.

 

ZOBACZ: "Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii". W każdą niedzielę o 9:55

 

"Jedyna walka, którą zawodowo prowadzę, to ta o zaufanie widzów"

 

- Więcej tematów spoza stolicy i sposób opowiadania rzeczywistości, który odpowiada mi najbardziej. Otwartość i wysłuchanie wszystkich stron dyskusji. Zawodowo jest mi to bardzo bliskie, bo nigdy nie miałem ambicji, aby w programie przedstawiać swoje prywatne wizje lub kogoś do czegoś przekonywać. Wolę informować i starać się zrozumieć, i objaśniać otaczającą nas rzeczywistość. Kiedyś powiedziałem, że jedyna walka, którą zawodowo prowadzę, to ta o zaufanie widzów. Wciąż to podtrzymuję i cieszę się, że teraz będę mógł to robić w Polsacie - dodaje Igor Sokołowski.

 

- Igor to zdolny i wszechstronny dziennikarz, osobowość telewizyjna. Nasze pasmo "W rytmie dnia" to jedno z miejsc, w którym go widzę na antenie Polsat News – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

 

"W rytmie dnia" to codzienne pasmo informacyjne Polsat News, emitowane od poniedziałku do piątku od godziny 9:00, oraz w soboty od godziny 11:00 i w niedziele od godziny 12:30.

zdr / Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie