USA. Katastrofa małego samolotu. Wśród ofiar Joe Lara, aktor z serialu "Nowe przygody Tarzana"

Kultura
USA. Katastrofa małego samolotu. Wśród ofiar Joe Lara, aktor z serialu "Nowe przygody Tarzana"
Instagram/Joe Lara
Joe Lara zginął w wieku 58 lat

W amerykańskim stanie Tennessee rozbił się mały odrzutowiec z siedmioma osobami na pokładzie. Nikt nie ocalał. Wśród ofiar znaleźli się Gwen Lara, która doradzała mieszkańcom USA w sprawie diet, jak i aktor Joe Lara, odtwórca roli Tarzana w serialu telewizyjnym z lat 90.

Samolot Cessna C501 zmierzał w sobotę z lotniska Smyrna Rutherford County Airport do Palm Beach na Florydzie. Według Federalnej Administracji Lotnictwa (FAA) rozbił się wkrótce po starcie, kiedy wpadł do jeziora Percy Priest.

 

ZOBACZ: Steven Seagal dołączył do nowej rosyjskiej partii. W sobotę oficjalnie przyjęcie

 

Ekipy ratunkowe hrabstwa Rutherford były na miejscu katastrofy całą noc z soboty na niedzielę. Nie natrafiły jeszcze na ofiary wypadku.

 

- Nasze wysiłki przeszły od akcji ratunkowej do odzyskania szczątków. Nie szukamy żywych – wyjaśniał kapitan straży pożarnej hrabstwa Rutherford Joshua Sanders.

 

Zginęli znana dietetyczka i aktor

 

Lokalne władze zidentyfikowały siedmiu zabitych po uprzednim powiadomieniu ich rodzin. Amerykańskie media podały, że pośród ofiar była znana specjalistka od diety 66-letnia Gwen Lara oraz jej mąż, 58-letni aktor Joe Lara, który grał główną rolę w latach 90-tych w serialu telewizyjnym "Nowe przygody Tarzana".

 

Smyrna jest położona około 32 km na południowy wschód od Nashville. Krajowa Rada Bezpieczeństwa w Transporcie i FAA prowadzą na miejscu wypadku śledztwo.

wka / PAP / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie