Kalisz. Pijany kierowca spadł autem ze skarpy. 7-latka trafiła do szpitala

Moto
Kalisz. Pijany kierowca spadł autem ze skarpy. 7-latka trafiła do szpitala
KALISZ24.INFO.PL
Kierowca zniszczył zaporę, przejechał w poprzek ul. Częstochowską, uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji i spadł ze skarpy

38-letni pijany kierowca mercedesa doprowadził do kolizji, uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji i spadł ze skarpy. Do szpitala zabrano 7-letnią dziewczynkę - poinformowała w sobotę rzecznik prasowy kaliskiej policji asp. Anna Jaworska-Wojnicz.

Do zdarzenia - jak wyjaśniła Jaworska-Wojnicz - doszło w sobotę po godz. 15. - Kierowca mercedesa jechał ul. Kordeckiego w kierunku ul. Częstochowskiej, pomimo tego, że skrzyżowanie jest zamknięte z powodu prowadzonego remontu drogi - powiedziała rzecznik.

 

ZOBACZ: Wieliczka. Pijany mężczyzna zatrzymywał pojazdy. W ręku miał nóż

 

Kierowca zniszczył zaporę, przejechał w poprzek ul. Częstochowską, uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji i spadł ze skarpy.

 

FAKTYKALISKIE.PL

 

Samochodem podróżował jeszcze mężczyzna i 7-letnie dziecko, które przewieziono do szpitala. - Mężczyzna miał w organizmie 1,5 promila alkoholu - powiedziała Anna Jaworska-Wojnicz. Policja wszczęła czynności w sprawie. Za jazdę po pijanemu grozi mu do 2 lat więzienia.

 

- Dziewczynka jest z mamą i na razie pozostanie w szpitalu na obserwacji - powiedział  rzecznik prasowy kaliskiego szpitala Paweł Gawroński.

 

FAKTYKALISKIE.PL

 

Dziękujemy za udostępnienie zdjęć portalom FAKTYKALISKIE.PL i KALISZ24.INFO.PL

ms/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie