Łódzkie. Zderzenie dwóch aut. Są osoby ranne

Polska
Łódzkie. Zderzenie dwóch aut. Są osoby ranne
opoczno.policja.gov.pl
Łódzkie: dwie osoby ranne w wypadku na dk12

Zakończyły się utrudnienia na drodze krajowej nr 12 w Łódzkiem, która od rana była całkowicie zablokowana po zderzeniu dwóch samochodów osobowych w miejscowości Kozenin.

- O godz. 9.15 trasa została odblokowana; wcześniej policja kierowała ruch objazdami - poinformował Karol Barcicki z Punktu Informacji Drogowej łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

ZOBACZ: Pijany kierowca bmw wjechał w drzewo. Wiózł 6 osób

 

Do zdarzenia doszło przed godz. 7 na 429. kilometrze dk 12 na odcinku Sulejów - Opoczno. W miejscowości Kozenin w pow. opoczyńskim zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku dwie osoby zostały ranne.

 

opoczno.policja.gov.pl

"

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, 51- letni kierowca Volvo XC90, podczas nieprawidłowego wyprzedzania ciągnika siodłowego z naczepą, doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem Opel Omega, którym podróżowało dwoje mieszkańców powiatu opoczyńskiego" - przekazała asp.szt. Barbara Stępień, oficer prasowa KPP w Opocznie. 

 

opoczno.policja.gov.pl

 

Jak dodała oficer prasowa, "31-letni kierowca opla oraz pasażerka z niezagrażającymi życiu obrażeniami ciała trafili do szpitala". Trasa w tym miejscu była całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. 

ms / PAP / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie