Śląskie. Policja zawinęła rodzinny biznes. Utrzymywali się z prostytucji

Polska
Śląskie. Policja zawinęła rodzinny biznes. Utrzymywali się z prostytucji
Śląska Policja
Para udostępniała wynajmowane przez siebie mieszkania kobietom, które świadczyły usługi seksualne.

Policjanci z Rybnika zawinęli biznes 44-latka i jego 39-letniej partnerki. Para od sierpnia 2019 roku utrzymywała się z prostytucji. Mieszkańcy powiatu cieszyńskiego mieli kilka mieszkań, w tym w Rybniku, które udostępniali kobietom świadczącym usługi seksualne.

Z relacji policji wynika, że para zamieszkująca na co dzień w powiecie cieszyńskim, prowadziła usługi sutenerskie w całym kraju. Rodzinny biznes 44 letniego alfonsa i 39-letniej burdelmamy został odkryty w Rybniku (woj śląskie).

Udostępniali mieszkania na seks

39-letnia kobieta i jej 44-letni partner urządzili rodzinny biznes. Do niego wykorzystali kilka mieszkań w kraju, które wynajmowali kobietom świadczącym usługi seksualne. W ten sposób sutenerzy utrzymywali się od sierpnia 2019 roku.

 

ZDJĘCIE: Zatrzymani Sutenerzy na terenie Rybnika

Śląska Policja

 

Jedno z ich mieszkań znajdowało się na terenie Rybnika. Kryminalni z Rybnika dostali informację o procederze. W toku działań mundurowym udało się zatrzymać 39-latkę i jej 44-letniego partnera.

 

ZOBACZ: Rybnik. Napad na stację paliw z nożem w ręku. Policjant użył broni

 

- W wynajmowanych prywatnych mieszkaniach usługi seksualne świadczyły kobiety, które odpowiadały na ogłoszenia zamieszczone w internecie - zrelacjonowali policjanci ze śląskiej policji. Zatrzymanym grozi do 5 lat więzienia.

 

aml/ sgo / Polsat News, Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie