Miller krytykuje Czarzastego. "Popis bezczelności i cynizmu"

Polska
Miller krytykuje Czarzastego. "Popis bezczelności i cynizmu"
Polsat News
Na zdjęciu: Włodzimierz Czarzasty

- Wypowiedź haniebna. To popis bezczelności i cynizmu - tak Leszek Miller skomentował słowa, które Włodzimierz Czarzasty miał wypowiedzieć w rozmowie z wicemarszałek Senatu Gabrielą Morawską-Stanecką. Zdaniem polityk, lider Lewicy zarzekał się, że "odstrzeli ją", jeżeli ta "nie przestanie chodzić po mediach".

Wicemarszałek Senatu Gabriela Morawska-Stanecka w zeszłym tygodniu ujawniła "Gazecie Wyborczej" szczegóły rozmowy z Włodzimierzem Czarzastym. W rozmowie z polityk, Czarzasty miał powiedzieć, że ją "odstrzeli", jeśli ta "nie przestanie chodzić po mediach".

 

ZOBACZ: Polski Ład. Leszek Miller: wiarygodność władzy jest marna

 

- To po prostu wypowiedź haniebna. To popis bezczelności i cynizmu. W polityce tkwię od dawna, ale nie przypominam sobie, by jakikolwiek poważny polityk powiedział do innej polityk, do kobiety coś takiego. To po prostu szokujące - mówił Miller w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim.

 

- W Lewicy jest bardzo wiele kobiet, które podziwiam, które nie boją się zadrzeć z policją, bronić swojego zdania. One wszystkie zamilkły. Zamiast stanąć w obronie swojej koleżanki, to one milczą. Przypominają przestraszone myszki, które nagle widzą kota i drżą ze strachu - mówił eurodeputowany, przyznając, że oczekiwałby od nich zdecydowanej reakcji.

 

WIDEO: Leszek Miller w "Gościu Wydarzeń"

  

bas/Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie