Nie żyje młodzieżowy radny. Aresztowano jego dziewczynę

Polska
Nie żyje młodzieżowy radny. Aresztowano jego dziewczynę
facebook/Młodzieżowa Rada Miasta Lublin

Zarzut zabójstwa usłyszała Karolina B. - partnerka Igora W.-K., byłego młodzieżowego radnego z Lublina. Mężczyzna został raniony nożem, a po kilku dniach zmarł w szpitalu. Kobieta na trzy miesiące trafiła do aresztu.

21-latek był studentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Wcześniej przez kilka lat był aktywnym radnym Młodzieżowej Rady Miasta w Lublinie. Mężczyzna został zamordowany na warszawskim Wilanowie, gdzie spotkał się ze swoją dziewczyną. Według informacji "SE" między parą miało dojść do awantury, podczas której Karolina B. miała zadać mężczyźnie cios nożem w brzuch. 

Jak relacjonują sąsiedzi, ranny Igor wyszedł na zewnątrz i próbował wzywać pomocy. Po chwili upadł na ziemię. Za nim wyszła jego dziewczyna, Karolina B. Znajomi relacjonują, że między parą często dochodziło do kłótni.

 

ZOBACZ: Mazowieckie. Zderzenie dwóch ciężarówek. Zginęła jedna osoba

 

Igor został przetransportowany do szpitala. Zmarł po kilku dniach. - Prokuratura Rejonowa Ursynów prowadzi postępowanie przeciwko Karolinie B. - potwierdziła w rozmowie z "SE" Aleksandra Skrzyniarz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Według informacji przekazanych przez prokuraturę, początkowo kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Po śmierci 21-latka odpowie jednak za zabójstwo partnera. Karolina B. trafiła do aresztu na trzy miesiące.

wys / Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie