Zwłoki mężczyzny przed domem. Policja zatrzymała pijane małżeństwo

Polska
Zwłoki mężczyzny przed domem. Policja zatrzymała pijane małżeństwo
Polsat News
Ponadto w sprawie zatrzymano 52-latka i jego 49-letnia żonę. Oboje byli pijani

Policja zatrzymała w niedzielę małżeństwo z Ostrowca Świętokrzyskiego, które może mieć związek ze śmiercią 42-letniego mieszkańca miasta.

Jak poinformował Kamil Tokarski, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, w niedzielę funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że w jednym z domów jednorodzinnych na osiedlu Denków w Ostrowcu Świętokrzyskim leży mężczyzna i nie daje oznak życia. Na miejsce przybyły służby medyczne oraz policja.

 

"Do śmierci ktoś się przyczynił"

 

- Lekarz stwierdził zgon. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do śmierci mężczyzny ktoś się przyczynił, wskazują na to obrażenia na jego ciele – powiedział Tokarski.

 

Ciało zmarłego zabezpieczono do sekcji zwłok. - Wykaże ona jakich i ile konkretnie obrażeń mógł doznać 42-latek – dodał.

 

ZOBACZ: Zwłoki 65-latki w mieszkaniu. Policja zatrzymała trzy osoby

 

Ponadto w sprawie zatrzymano 52-latka i jego 49-letnia żonę. Oboje byli pijani mężczyzna miał około pół promila alkoholu w organizmie, kobieta promil.

 

Z ustaleń policji wynika, że w sobotę trójka ostrowczan wspólnie spożywała alkohol. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

laf/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie