Zwłoki 65-latki w mieszkaniu. Policja zatrzymała trzy osoby

Polska
Zwłoki 65-latki w mieszkaniu. Policja zatrzymała trzy osoby
Polsat News
Do sprawy zatrzymano trzy osoby

W jednym z mieszkań w Płońsku znaleziono zwłoki 65-letniej kobiety. Ciało odkryła rodzina, która powiadomiła policję. Zatrzymano trzy osoby, dwóch mężczyzn w wieku 48 i 52 lat oraz 45-letnią kobietę. Z uwagi na prowadzone czynności, policja nie udziela szczegółowych informacji w sprawie.

Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Płońsku podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska poinformowała we wtorek, że zgłoszenie o odnalezieniu zwłok 65-latki w mieszkaniu w jednym z bloków na terenie tego miasta przekazała w poniedziałek wieczorem rodzina kobiety.

 

ZOBACZ: Ludzkie zwłoki na plaży w Ustroniu Morskim

 

- Na miejsce wysłana została grupa operacyjno-dochodzeniowa. Przeprowadzono oględziny pod nadzorem prokuratora. Do sprawy zatrzymano następnie trzy osoby, dwóch mężczyzn w wieku 48 i 52 lat oraz 45-letnią kobietę. Wszystkie te osoby są mieszkańcami Płońska - powiedziała podkom. Drężek-Zmysłowska. Jak zaznaczyła, "ustalane są okoliczności, w jakich doszło do śmierci 65-letniej kobiety".

 

Rzeczniczka płońskiej policji, powołując się na dobro prowadzonych czynności, zastrzegła, iż na obecnym, wczesnym etapie postępowania, nie może udzielić bardziej szczegółowych informacji w sprawie

pgo/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie