Policjanci poszukują pana Mateusza. Czeka na niego prezent od ojca

Polska
Policjanci poszukują pana Mateusza. Czeka na niego prezent od ojca
Policja Pomorska
Policja poszukuje właściciela zgubionych pieniędzy

Policjanci ze Słupska (woj. pomorskie) poszukują pana Mateusza. Mężczyzna nie musi się jednak obawiać, nie chodzi o zatarg z prawem. Wręcz przeciwnie. Sprawa dotyczy zgubionych pieniędzy.

Policjanci ze Słupska od kilku dni pracują nad rozwiązaniem zagadki zgubionych pieniędzy. Kopertę z trzema 100-złotowymi banknotami znalazł jeden z mieszkańców. 

 

ZOBACZ: Napisał list do policjanta. "Po wytrzeźwieniu bardzo żałuję swoich czynów"

 

Zguba leżała na ścieżce rowerowej w kierunku miejscowości Głobino. Prawdopodobnym właścicielem pieniędzy jest pan Mateusz, który dostał je w prezencie od ojca. 

 

Świadczyć o tym może zamieszczony na kopercie napis: "MATEUSZ Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 2021 300 ZŁ - 28.03.2021 TATA". 

 

 

Mężczyzna, który znalazł kopertę, początkowo próbował odnaleźć jej właściciela na własną rękę. Podejmowane działania okazały się jednak nieskuteczne, dlatego przyniósł ją na policję. 

 

ZOBACZ: Polscy strażacy dotarli na Słowację, by pomóc w testach. "To znak solidarności między krajami"

 

Funkcjonariusze proszą o kontakt nadawcę, adresata, lub osoby, które mogą pomóc w przekazaniu świątecznej przesyłki właścicielowi.

 

W tym celu należy kontaktować się z dyżurnym Komisariatu I w Słupsku pod nr tel: 47 742 05 25 lub z dzielnicowymi: asp. Agnieszka Jaruszewska tel: 571 335 097, asp. Paweł Otowicz tel: 571 335 095. 

dk/grz / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie