Napisał list do policjanta. "Po wytrzeźwieniu bardzo żałuję swoich czynów"

Polska
Napisał list do policjanta. "Po wytrzeźwieniu bardzo żałuję swoich czynów"
podkarpacka.policja.gov.pl

Jeden z mieszkańców Tarnobrzegu postanowił przeprosić funkcjonariusza, którego znieważył podczas interwencji. Wysłał do miejskiej komendy nietypowy list. Tłumaczył w nim, że po wytrzeźwieniu przemyślał swoje zachowanie.

38-letni mężczyzna w odręcznie napisanym liście przepraszał funkcjonariusza tarnobrzeskiej policji, za sytuację, która miała miejsce w styczniu tego roku. Policjanci interweniowali w sprawie awantury na klatce schodowej. Mężczyzna pod wpływem alkoholu nie przebierał w słowach i znieważył mundurowego wulgarnymi słowami. 

 

Jak przyznał w liście, dopiero gdy wytrzeźwiał, dotarło do niego, co zrobił i dlatego zdecydował się przeprosić funkcjonariusza. Zapewnił, że do takiej sytuacji wobec policjantów nigdy więcej nie dojdzie. 

 

ZOBACZ: 6-latek tracił oddech. Auto, którym wiózł go ojciec, eskortowali policjanci

 

"Szanowny Panie. Ja (imię i nazwisko) bardzo, bardzo przepraszam Pana Artura Burdzy za moje zachowanie i czyny wobec Pana. Po wytrzeźwieniu bardzo żałuję swoich czynów i zachowania. Przepraszam… Więcej do takiej sytuacji nie dojdzie wobec funkcjonariusza Policji." - czytamy w liście.

 

 

"Przyznajemy, że taka forma wyrażenia skruchy zdarza się niezwykle rzadko, tym bardziej doceniamy ten gest" - informuje podkarpacka policja.

dsk/grz//Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie