Kilkakrotnie ranił kobietę nożem. Szuka go policja

Polska
Kilkakrotnie ranił kobietę nożem. Szuka go policja
Stołeczna policja
Sprawca zadał kobiecie cios ostrym narzędziem w okolice głowy.

Mokotowscy policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który przed miesiącem kilkukrotnie ranił nożem kobietę - przekazał podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji. Na stronach policji zamieszczono również trasę ucieczki napastnika.

Poszukiwany to mężczyzna w wieku ok. 30-40 lat, mający około 180 cm wzrostu, ubrany w ciemną kurtką oraz spodnie.

 

Stołeczna policja ujawniła, że do ataku doszło 15 marca ok. godz. 19 przy ul. Czerskiej 21 w Warszawie. Napastnik po zdarzeniu uciekał ulicą Podchorążych, biegł obok obiekt Służby Ochrony Państwa, a następnie skręcił w ul. Sielecką.

 

Z ustaleń śledczych wynika, że sprawca zadał cios ostrym narzędziem w okolice głowy kobiecie, wskutek czego doznała m.in. obrażeń twarzoczaszki.

 

ZOBACZ: Matka miała zranić 3-latkę nożyczkami w szyję. Została aresztowana

 

- Jeśli ktoś rozpoznaje podejrzanego przedstawionego na zdjęciu lub był świadkiem tego zdarzenia, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie - zaapelował podkom. Robert Koniuszy z z mokotowskiej policji.

 

Osoby podsiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie mogą się kontaktować osobiście z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu pod podanym wyżej adresem lub dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 - czynne całą dobę - albo 47 72 392 24 od poniedziałku do piątku od godz. 8-16, a także mailowo na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

 

Po zdarzeniu mężczyzna uciekał ulicami Mokotowa.Stołeczna policja
Po zdarzeniu mężczyzna uciekał ulicami Mokotowa.

 

hlk/ / PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie