Matka miała zranić 3-latkę nożyczkami w szyję. Została aresztowana

Świat
Matka miała zranić 3-latkę nożyczkami w szyję. Została aresztowana
Zdjęcie poglądowe/pixabay
Prawdopodobnie rany kobiety i dziewczynki były zrobione nożyczkami

Krew na podłodze, nożyczkach i zakrwawiona 28-latka z trzyletnią córką z ranami szyi - taki widok zastali policjanci w jednym z domów w hrabstwie Montgomery niedaleko Waszyngtonu (USA). Kobieta została aresztowana pod zarzutem usiłowania zabójstwa swojego dziecka.

Do rodzinnego dramatu, który rozegrał się w Wheaton-Glenmont doszło w sobotę. Przed godziną 11 służby ratunkowe dostały informację od krewnego kobiety, że w domu jest pełno śladów krwi. 

 

Przybyli na miejsce funkcjonariusze znaleźli na podłodze sypialni 28-letnią Anne Catherine Akers, która miała ranę szyi. Kiedy ratownicy zaczęli udzielać jej pierwszej pomocy, odkryli koc, pod który leżała 3-letnia dziewczynka. Dziecko również miało rany na szyi. 

 

ZOBACZ: 15-latek zabił siostrę. Jest opinia biegłych

 

Dziewczynkę do szpitala zabrał policyjny śmigłowiec, bo obrażenia zagrażały życiu dziecka. Jak stwierdzili lekarze, gdyby nie szybka reakcja funkcjonariuszy, rany mogły okazać się śmiertelne. Kobieta również została przetransportowana do szpitala. 

 

Służby nie ujawniły, co mogło być przyczyną rodzinnej tragedii. 28-latka została jednak oskarżona o usiłowanie zabójstwa swojej trzyletniej córki i trafiła do aresztu.

pgo/zdr/ abcnews.go.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie