Karolina Gałecka przestała być rzeczniczką stołecznego ratusza. Wiemy, kto ją zastąpi

Polska
Karolina Gałecka przestała być rzeczniczką stołecznego ratusza. Wiemy, kto ją zastąpi
Twitter/ Karolina Gałecka
Karolina Gałecka i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski

Karolina Gałecka nie jest już rzeczniczką stołecznego ratusza, jej obowiązki przejmie od poniedziałku Monika Beuth-Lutyk. Gałecka "podejmuje nowe, odpowiedzialne wyzwanie zawodowe w strukturach miasta".

O swoim odejściu z funkcji rzeczniczka urzędu m.st. Warszawy Gałecka poinformowała na Twitterze. 

 

Jak czytamy na stronie ratusza, "Karolina Gałecka podejmuje nowe, odpowiedzialne wyzwanie zawodowe w strukturach miasta". Nie udało nam się skontaktować z Gałecką. 

 

Od poniedziałku nową rzeczniczką ratusza będzie Monika Beuth-Lutyk, która w poprzednich latach reprezentowała władze dzielnic: Ochoty, a także Woli i Ursynowa. 

 

ZOBACZ: Ratusz żąda wyprowadzki organizatorów Marszu Niepodległości

 

"Warszawianka, politolożka i specjalistka public relations, absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, pracuje w samorządzie od 1999 r. Zawsze związana z biurem prasowym, zajmowała się nie tylko relacjami z mediami, ale także m.in. konsultacjami społecznymi, budżetem obywatelskim i różnymi formami dialogu z mieszkańcami" - czytamy na um. warszawa.pl. 

 

Również w piątek o swoim odejściu z funkcji rzeczniczki Lasów Państwowych poinformowała Anna Malinowska. Zastąpił ją Michał Gzowski, prezes Solidarnej Polski w okręgu elbląskim i asystent społeczny wiceministra posła i wiceministra sprawiedliwości Michała Wosia. 

jo/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie