Wpadka kanadyjskiego posła. Wystąpił nago podczas wirtualnego posiedzenia

Świat
Wpadka kanadyjskiego posła. Wystąpił nago podczas wirtualnego posiedzenia
Facebook/William Amos
Kanadyjski poseł Partii Liberalnej zaliczył wpadkę podczas transmisji posiedzenia Izby Gmin

46-letni kanadyjski poseł Partii Liberalnej wystąpił nago podczas wirtualnego posiedzenia Izby Gmin. Mężczyzna przeprosił za swoje zachowanie. Jak wyjaśnił, nie był świadomy tego, że jego kamera jest włączona.

Kanadyjski polityk William Amos wziął w środę udział w wirtualnym posiedzeniu Izby Gmin. Nie było by w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że podczas transmisji pojawił się przed kamerą w swoim biurze w stroju Adama.

 

ZOBACZ: Warszawa. Kompletnie nagi wyszedł na spacer. Rzucił się na funkcjonariuszy

 

Zdjęcie nagiego posła Partii Liberalnej opublikował kanadyjski dziennik National Post.

 

 

"To się więcej nie powtórzy"

 

46-letni polityk reprezentujący Quebec przeprosił później za swoją wpadkę. Wyjaśnił, że była ona niezamierzona.

 

"Popełniłem dzisiaj naprawdę niefortunny błąd i oczywiście jestem tym zawstydzony. Moja kamera została przypadkowo włączona, gdy po powrocie z  joggingu przebierałem się w strój służbowy" - wyjaśnił na Twitterze.

 

ZOBACZ: Ugniatał ciasto do pizzy... penisem. Film opublikował w sieci

 

"Serdecznie przepraszam wszystkich moich kolegów w Izbie. To był ewidentny błąd. To się więcej nie powtórzy" - zapewnił. 

 

 

Wyrozumiale do wpadki kolegi podeszli inni posłowie. - Myślę, że to część świata, w którym teraz żyjemy. Granica między naszym domem a biurem została zamazana, a próba poradzenia sobie z tym jest czasami trudna - powiedział partyjny kolega Amosa, Mark Holland. - To ostrzeżenie dla nas wszystkich. Powinniśmy zawsze pamiętać, że kamera może być włączona i być bardzo ostrożnym, gdy jesteśmy nieodpowiednio ubrani - dodał. 

 

"Widzieliśmy, że poseł jest w świetnej formie fizycznej"

 

- Może trzeba przypomnieć członkom Izby, zwłaszcza męskim, że krawat i marynarka są obowiązkowe, tak samo jak koszula, bokserki czy spodnie - skomentowała posłanka Claude DeBellefeuille z partii Blok Quebecu. - Widzieliśmy, że poseł jest w świetnej formie fizycznej, ale myślę, że trzeba być bardziej ostrożnym - dodała. 

 

Kanadyjska Izba Gmin składa się z 338 członków. Członkowie Izby Gmin pochodzą z wyborów powszechnych. Wybierani są w jednomandatowych okręgach wyborczych. Izba Gmin odpowiedzialna jest za całą pracę legislacyjną.

dk/grz "Nerw York Post", polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie