Ugniatał ciasto do pizzy... penisem. Film opublikował w sieci

Polska
Ugniatał ciasto do pizzy... penisem. Film opublikował w sieci
Zdjęcie ilustracyjne/ Pixabay
Kontrolerzy sanepidu mają sprawdzić, czy w lokalu doszło do naruszenia bezpieczeństwa żywności i przepisów sanitarno-higienicznych

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu wszczęła postępowanie po prasowych doniesieniach o pracowniku pizzerii z Murowanej Gośliny (woj. wielkopolskie), który - nagi - symulował seks z ciastem. Właścicielowi lokalu grozi mandat.

Kontrolerzy sanepidu mają sprawdzić, czy w lokalu doszło do naruszenia bezpieczeństwa żywności i przepisów sanitarno-higienicznych.

 

ZOBACZ: Pizza albo samochód. Nietypowa groźba podczas napadu na restaurację

 

Według doniesień lokalnych mediów, pracownik pizzerii w Murowanej Goślinie miał nagrać na potrzeby serwisu randkowego film, na którym widać, jak nagi symuluje seks z ciastem. Sprawę nagłośnili mieszkańcy Murowanej Gośliny w mediach społecznościowych.

 

Pizzerię zamknięto. Usunięto fanpage na Facebooku. Nikt nie odbiera również telefonu w lokalu. 

Nie było oficjalnego zawiadomienia 

Jak powiedziała w środę rzeczniczka poznańskiego sanepidu Cyryla Staszewska, do tej pory do PSSE nie wpłynęło oficjalne zawiadomienie w tej sprawie. Postępowanie zostało wszczęte po informacjach prasowych. Rzeczniczka przyznała, że sprawa jest trudna do weryfikowania.

 

- Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego zgłoszenia, też jednak śledzimy media społecznościowe i tradycyjne - stąd decyzja o wszczęciu postępowania. Chcemy sprawdzić na miejscu, jak działa ten lokal, czy sprzedaje żywność na wynos i czy było naruszenie przepisów sanitarno-higienicznych - powiedziała.

 

ZOBACZ: Neapolitańska pizza ma swoje muzeum

 

Więcej informacji w tej sprawie sanepid ma podać w najbliższych dniach. Gdyby stwierdzono naruszenie przepisów, właściciel lokalu może zostać ukarany mandatem.

 

Policja poinformowała, że sprawa nagrania nie jest przez nią badana.

ms/ac/ PAP, codziennypoznan.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie