Dzik skorzystał z WC na stacji pod Wrocławiem. "Toaletę mamy otwartą dla wszystkich"

Polska
Dzik skorzystał z WC na stacji pod Wrocławiem. "Toaletę mamy otwartą dla wszystkich"
Stacja benzynowa Gazela
Dzik skorzystał z toalety na stacji w Wilkszynie

"Jak widać toaletę mamy otwartą dla wszystkich. Nawet dla zbłąkanych dzików" – napisała na swoim fanpage'u na Facebooku stacja benzynowa Gazela z podwrocławskiego Wilkszyna. Wizytę dzika w toalecie zarejestrowały kamery monitoringu.

Pracownicy stacji benzynowej Gazela w Wilkszynie pod Wrocławiem musieli być zaskoczeni widokiem pewnego osobnika pędzącego w kierunku toalety. Był to dzik. Nagraniem z kamer monitoringu podzielili się na Facebooku.

 

ZOBACZ: Australia. Tysiące pająków uciekły przed powodzią. "Są kilka metrów od mojego ogrodzenia"

 

Do "wizyty" doszło w ubiegły czwartek. Na nagraniu widać dzika biegnącego w kierunku toalety, która działa w budynku na terenie stacji. Dzik pędzi prosto w kierunku otwartych drzwi, jakby znał tę trasę i z WC na stacji Gazela korzystał nie raz. Po dłuższej chwili zwierzę opuszcza pomieszczenie. Co robiło w środku - nie wiadomo, bo we wnętrzu kamer nie ma.

 

WIDEO: Dzik skorzystał z toalety na stacji benzynowej

  

- Dzik wbiegł do nas do toalety, później pobiegł na tył, gdzie stałem z kolegą. Cała akcja trwała około 10 minut. Kiedy był z tyłu, rozbił głową szybę w bramie komisu samochodowego – opowiadał pracownik stacji Patryk Bychawski.

 

ZOBACZ: Tajlandia. Jaszczurka weszła do sklepu. Zwierzę wdrapało się na półkę

 

Sama wizyta dzika w toalecie trwała niecałe pół minuty. Dzikowi wyraźnie się spieszyło. Wychodzi wyraźnie spokojniejszym truchtem.

pdb/grz / Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie