Deszcz, śnieg i nadal bardzo zimno. Pogoda na czwartek

Polska
Deszcz, śnieg i nadal bardzo zimno. Pogoda na czwartek
zdjęcie ilustracyjne, Pixabay/pasja1000
Termometry w najcieplejszym momencie dnia pokażą od 1 stopnia na południu i w centrum do 7 stopni na północnym zachodzie i północnym wschodzie

Bardzo nieprzyjemna pogoda utrzyma się kolejny dzień. Nie mamy co liczyć nawet na niewielkie przejaśnienia, ponieważ niemal w całym kraju będzie pochmurno z opadami deszczu lub śniegu. W dodatku będzie porywiście wiać, a ciśnienie szybko spadać.

W czwartek przejaśnienia pojawią się jedynie na Pomorzu, i tylko tam nie powinno padać. Na pozostałym obszarze utrzyma się pochmurna aura z chwilami obfitymi opadami deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu.
 
Termometry w najcieplejszym momencie dnia pokażą od 1 stopnia na południu i w centrum do 7 stopni na północnym zachodzie i północnym wschodzie. W górach poniżej zera. Wiatr z kierunku północnego i zachodniego będzie bardzo silny, w porywach do 50 km/h.
 
 
Ciśnienie jest wysokie i przez cały dzień będzie spadać. Barometry pokażą w samo południe od 1017 hPa na Mazowszu do 1027 hPa na zachodnim Pomorzu. Biomet będzie niekorzystny dla naszego samopoczucia. Możemy odczuwać różnorodne bóle, senność i znużenie.
 
Zobacz prognozę pogody Polsat News
  
dsk/wka/ TwojaPogoda.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie