Tragedia w Los Angeles. Babcia znalazła ciała trojga wnuków

Świat
Tragedia w Los Angeles. Babcia znalazła ciała trojga wnuków
Pixabay/ zdjęcie ilustracyjne
Wstępny raport sugeruje, że dzieci zostały zadźgane na śmierć

Matka trojga dzieci, wszystkie w wieku poniżej 5 lat, zabitych w mieszkaniu w Los Angeles w sobotę rano została aresztowana - poinformowała policja. Na tym etapie śledztwa jest podejrzana o dokonanie zbrodni, ale to nie wyklucza udziału innych osób - powiedział przedstawiciel policji.

Liliana Carrillo, lat 30, została aresztowana w hrabstwie Tulare, około 200 mil na północ od Los Angeles. Zwłoki dzieci odkryła w sobotę rano ich wracająca z pracy babcia, w mieszkaniu nie było ich matki.

 

ZOBACZ: Kobieta-zamachowiec zdetonowała bombę. Zabiła siebie i własną córkę

 

Policja podała, że wstępny raport sugeruje, że dzieci zostały zadźgane na śmierć, ale żadna oficjalna przyczyna śmierci nie została ujawniona.

 

Matka uciekła

 

Departament otrzymał doniesienia, że matka dzieci Liliana Carrillo jechała swoim samochodem na północ międzystanową drogą i w rejonie Bakersfield wdała się w bójkę z innym kierowcą, po czym porzuciła samochód i ukradła inny pojazd. Wkrótce po tym została zatrzymana przez policję.

 

- W tym momencie Carrillo jest podejrzana o popełnienie zbrodni, ale to nie wyklucza udziału innych osób - powiedział prowadzący na tym etapie śledztwo porucznik policji Los Angeles Raul Jovel. Dodał również, że śledczy pracują nad ustaleniem motywu zbrodni.

ac/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie