Rozmowy Giertycha z twórcą "Soku z Buraka". Mecenas komentuje

Polska
Rozmowy Giertycha z twórcą "Soku z Buraka". Mecenas komentuje
Polsat News
Roman Giertych odniósł się do opublikowanych taśm

- Publikowanie nielegalnych podsłuchów adwokata ze swoim klientem jest, po pierwsze, przestępstwem, po drugie narusza moje dobra osobiste. Skończy się to pozwem - powiedział w rozmowie z Interią Roman Giertych. Mecenas odniósł się do informacji, dotyczących jego kontaktów z twórcą strony "Sok z Buraka".

Portal tvp.info podał informacje, o rzekomej współpracy mecenasa Romana Giertycha z twórcą strony "Sok z Buraka", Mariuszem Kozakiem-Zagozdą.

 

Serwis opublikował treść rozmów Giertycha z Kozakiem, z których ma wynikać, że były prezes Ligi Polskich Rodzin miał wpływ na treści umieszczane na facebookowej stronie. "Roman Giertych, za pomocą Soku z buraka kreował polityczny przekaz skierowany przeciwko najważniejszym przedstawicielom polskiego państwa, politykom Prawa i Sprawiedliwości oraz Lewicy" - twierdzi portal.

 

 

Roman Giertych do tych doniesień odniósł się w rozmowie z Interia. - Publikowanie nielegalnych podsłuchów adwokata ze swoim klientem jest po pierwsze przestępstwem, po drugie narusza moje dobra osobiste. Skończy się to pozwem - powiedział mecenas.

 

Więcej na stronie Interia.pl

 

 

prz//Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie