17 kwietnia Konwencja Krajowa Porozumienia Jarosława Gowina

Polska
17 kwietnia Konwencja Krajowa Porozumienia Jarosława Gowina
Polsat News
17 kwietnia odbędzie się Konwencja Krajowa Porozumienia Jarosława Gowina

- Na 17 kwietnia zwołuję Konwencję Krajową Porozumienia Jarosława Gowina; przedstawimy na niej główne obszary tematyczne, o których będziemy rozmawiać z Polakami - zapowiedziała w piątek przewodnicząca Konwencji Krajowej tej partii Iwona Michałek.

- Na 17 kwietnia zwołuję Konwencję Krajową Porozumienia Jarosława Gowina. Na tej konwencji przedstawimy główne obszary tematyczne, o których będziemy rozmawiać z Polakami. Przedstawimy liderów tychże tematów. Rozpoczną się równolegle panele dyskusyjne - oświadczyła Michałek podczas konferencji prasowej w Sejmie.

 

"Chcemy rozmawiać z Polakami"

 

- Zapraszamy wszystkich Polaków do rozmowy, do porozumienia, które jest bardzo potrzebne właśnie w tej chwili Polsce. Chcemy rozmawiać z Polakami, chcemy z nimi dyskutować, chcemy zaproponować program, który będzie odpowiadał właśnie Polsce - dodała.

 

Jak przekazała, na konwencji zostaną podjęte "pewne uchwały, które są bardzo ważne dla naszej partii i dla Polski". Dodała, że konwencja odbędzie się w formie zdalnej i weźmie w niej udział ok. 300 delegatów.

ac/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie