Powstanie pomnik "instrybutora". Wójt planuje turniej strzelecki

PolskaKarolina Olejak
Powstanie pomnik "instrybutora". Wójt planuje turniej strzelecki
37-latka zdemolowała stację paliw. Teraz powstanie pomnik "instrybutora"

"Instrybutor" to już legenda. Wszystko za sprawą nagrania, które pojawiło się w sieci pod koniec lutego i stało się hitem internetu. Władze Rymania, gdzie doszło do zdarzenia, zapowiadają budowę pomnika słynnego obiektu.

O Rymaniu w woj. zachodnio-pomorskim usłyszeliśmy pod koniec lutego, gdy do sieci trafiło nagranie z policyjnej interwencji. Widać na nim jak 37-letnia kobieta wjeżdża w budynek stacji benzynowej i całkowicie go demoluje. Następnie wycofuje się i powtarza manewr. Sytuacje starali się opanować policjanci obecni na miejscu zdarzenia.

 

To właśnie wtedy padły kultowe dziś słowa: "k****, w »instrybutor« tylko nie strzel". 

 

Wideo: "Strzelaj w opony!". 37-latka zdemolowała stację paliw

  

Pomnik na stacji

 

Na pomysł jak wykorzystać popularność nagrania wpadł wójt Rymania Mirosław Terlecki. W rozmowie z polsatnews.pl zapowiada budowę pomnika, który ma stać się atrakcją turystyczną i promować miejscowość.

 

ZOBACZ: Lubuskie. Pijany mężczyzna zdemolował stację benzynową. Dla zabawy wylewał paliwo na podjazd [WIDEO]

 

- W przyszłym tygodniu jestem umówiony na rozmowy w związku z budową pomnika. Najprawdopodobniej będzie to atrapa dystrybutora. Chcemy wykorzystać zainteresowanie naszą miejscowością i zaprosić w nasze okolice turystów – zdradza wójt.

 

To nie jedyna inicjatywa lokalnego włodarza, który zapowiada walkę o niższe ceny paliwa na sławnej stacji.

 

Turniej strzelecki

 

Wójt nie poprzestaje na samym Rymaniu i już planuje jak zaangażować w akcje cały powiat. Pierwszym pomysłem jest organizacja turnieju strzeleckiego z wyjątkową nagrodą.

 

 - Zorganizujemy turniej strzelecki o puchar wójta dla całego powiatu. Główną nagrodą będzie złoty "instrybutor". Starosta przyjął do z zadowoleniem jako ciekawą formę promocji – opowiada Terlecki. Wójt zapowiada rozwój inicjatywy i zaprasza w okolice Rymania.

 

- Wszystkich turystów zapraszamy do Rymania. Jesteśmy blisko pięknego Kołobrzegu. U nas można zatankować i pojechać prosto nad morze.

 

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie