Lubuskie. Pijany mężczyzna zdemolował stację benzynową. Dla zabawy wylewał paliwo na podjazd [WIDEO]

Polska
Lubuskie. Pijany mężczyzna zdemolował stację benzynową. Dla zabawy wylewał paliwo na podjazd [WIDEO]
Lubuska Policja
27-latek wyrządził szkody na 4 tys. złotych. Ponadto groził policjantom śmiercią

Pijany mężczyzna szukając rozrywki postanowił wstąpić na stację benzynową. Nie zamierzał jednak tankować benzyny, ani robić zakupów. 27-latek wyrządził szkody na 4 tys. złotych. Ponadto groził policjantom śmiercią.

Funkcjonariusze policji z Gubina otrzymali wezwanie od pracowników pobliskiej stacji benzynowej. Wszystko przez pijanego i agresywnego mężczyznę. 27-latek najpierw postanowił oddać mocz na wycieraczce, tuż przed wejściem na stację. Następnie "zaatakował" zamrażarkę. Przewrócił ją na ziemię, przy okazji zaliczając spektakularny upadek. 

 

Za kolejny cel obrał dystrybutory z paliwem. Szarpał za węże i rozlewał benzynę na podjeździe. Gdy pracownicy zablokowali dopływ paliwa, wandal zaczął rzucać pistoletami o ziemię. Jego wybryki zarejestrowały kamery monitoringu. Mężczyzna rzucił się do ucieczki, jednak nie dał rady oddalić się zbyt daleko.

 

Demolka dla zabawy

 

- Mężczyzna oznajmił, że dokonał zniszczeń na stacji dla zabawy. Będący pod wpływem alkoholu był agresywny i nie reagował na wydawane przez mundurowych polecenia. Ponadto w czasie interwencji znieważył policjantów, groził im pozbawieniem życia, a także naruszył ich nietykalność cielesną - relacjonuje podkom. Justyna Kulka z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim. 

 

WIDEO: Dwa napady na stacje paliw - materiał "Wydarzeń"

  

27-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Straty, które wyrządził na stacji benzynowej wyceniono na 4 tys. złotych. Prokuratura Rejonowa w Krośnie Odrzańskim zastosowano wobec niego policyjny dozór. Mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

dsk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie