Telekamery "Tele Tygodnia" 2021. Nasze gwiazdy z nagrodami

Polska
Telekamery "Tele Tygodnia" 2021. Nasze gwiazdy z nagrodami
facebook.com/Jerzy Mielewski_official
Trzeci rok z rzędu telekamerę "Tele Tygodnia" dla najlepszego komentatora sportowego odebrał Jerzy Mielewski.

Gwiazdy Polsatu z nagrodami "Tele Tygodnia". Telekamery odebrali twórcy programu "Nasz Nowy Dom" oraz Jerzy Mielewski, który trzeci rok z rzędu okazał się bezkonkurencyjny w kategorii komentator sportowy. Statuetkę w kategorii serial fabularno-dokumentalny, zwyciężył serial "Sprawiedliwi – Wydziału Kryminalnego".

"Nasz Nowy Dom" zdobył statuetkę w kategorii najlepszy program rozrywkowy. Produkcja ta pojawiła się na antenie Polsatu niemal 8 lat temu. W tym czasie ekipa Katarzyny Dowbor pomogła ponad 200 rodzinom.

 

- Kochani widzowie, dziękujemy. To dzięki wam mamy tę statuetkę. Jest to ogromne wyróżnienie dla całej naszej ekipy i ogromna motywacja do dalszej pracy. Mam nadzieję, że będziemy z państwem jeszcze wiele sezonów - powiedziała Katarzyna Dowbor, prowadząca program "Nasz Nowy Dom".

 

Mielewski po raz trzeci

 

Trzeci rok z rzędu telekamerę "Tele Tygodnia" dla najlepszego komentatora sportowego odebrał Jerzy Mielewski.

 

WIDEO: Telekamery "Tele Tygodnia" 2021. "Nasz Nowy Dom" oraz Jerzy Mielewski nagrodzeni 

  

- My jesteśmy drużyną. Ja od 19 lat jestem związany z telewizją Polsat. Poznałem tutaj mnóstwo ludzi. Ja nie kategoryzuję komentatorów, czy dziennikarzy sportowych. Pracujemy w zespole Polsatu Sport i nie tylko, myślę, że również Polsatu, pod znakiem słoneczka - przyznał Jerzy Mielewski. 

 

Statuetka dla "Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego"

 

Statuetkę w kategorii serial fabularno-dokumentalny zdobył, jeden z największych hitów Czwórki, "Sprawiedliwi – Wydziału Kryminalnego". To nagroda nie tylko zasłużona, co podkreślają fani w komentarzach, ale też szczególnie miła twórcom, bo przyznawana w plebiscycie, w którym decydują głosy widzów.

 

Serial opowiada o życiu i pracy grupy policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, zajmujących się sprawami najcięższych przestępstw. na antenie Czwórki zadebiutował jesienią 2016 roku, a obecnie emitowany jest już 10. jego sezon.

 

Na uroczystej gali wręczenia Telekamer statuetkę odebrali: producentka serialu – Monika Galliot Sallińska oraz Jędrzej Taranek – w "Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego" wcielający się w rolę Marka Gawlika, sympatycznego śledczego ze Śląska, który wnosi do tej produkcji spory ładunek humoru.

 

Na scenie, obok ciepłych słów dla widzów oraz całej obsady i ekipy „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” nie zabrakło podziękowań dla współtwórców sukcesu serialu: scenarzysty – Przemysława Hoffmana, producenta – Jakuba Miszczaka i kierownika produkcji – Przemysława Żyłki oraz Członka Zarządu Telewizji Polsat – Piotra Fajksa i producenta wykonawczego – Katarzyny Makarewicz.

dsk/ Wydarzenia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie