Nowy sezon "Pierwszej miłości". Co czeka bohaterów serialu?

Kultura
Nowy sezon "Pierwszej miłości". Co czeka bohaterów serialu?
Polsat News
O szczegółach nowych odcinków "Pierwszej miłości" mówiła m.in. Aneta Zając, która w serialu występuje od pierwszego odcinka

Od niemal 17 lat widzowie Polsatu śledzą losy bohaterów serialu "Pierwsza miłość". W poniedziałek 1 marca na ekranach pojawi się 3182. odcinek, otwierający jego kolejny sezon. - Scenarzyści jak zwykle nas nie oszczędzą. Szykuje się bardzo emocjonalny wątek - powiedziała Aneta Zając, odtwórczyni podwójnej roli Marysi i Dominiki.

Wiosną w "Pierwszej miłości" będziemy świadkami wielu niespodziewanych zwrotów akcji. Przed bohaterami rodzinne dylematy, miłosne uniesienia, a także kolejne życiowe rozterki.

 

Marysia, dzięki pomocy siostry, opuszcza szpital psychiatryczny. Bardzo szybko będzie miała okazję odwdzięczyć się Dominice i uratować ją z opresji.

 

Natomiast Artur i Kinga doświadczą kolejnej fali problemów wychowawczych z Tomkiem. Z kolei Kulczycki będzie próbował zdobyć serce Doroty, w czym pomoże mu była żona. Miłosne uniesienia czekają również na Kaśkę, który ponownie otworzy serce na miłość, a na jego drodze staną dwie piękne kobiety.

 

"Na pewno będzie to spore zaskoczenie"

 

Ponadto Kalina doświadczy nieocenionego wsparcia ze strony Oskara w życiu prywatnym, jak również zawodowym. Widzowie dowiedzą się, czy to zbliży ich do siebie.

 

ZOBACZ: Zakochaj się w Polsacie... na wiosnę!

 

- Scenarzyści jak zwykle nie oszczędzą nas w tym sezonie, z czego się cieszymy - przyznała w Polsat News Aneta Zając, która wciela się w podwójną rolę: Marii Domańskiej oraz jej siostry bliźniaczki Dominiki Porcz.

 

Jak dodała, w najbliższych odcinkach "szykuje się bardzo emocjonalny wątek". - Za dużo nie mogę zdradzić, ale na pewno będzie to spore zaskoczenie dla wszystkich - zapewniła.

 

WIDEO: Aneta Zając i Wojciech Błach o nowych odcinkach "Pierwszej miłości"

 

  

 

Wojciech Błach, wcielający się w męża Marysi - Michała Domańskiego - zdradził, iż rozpoczynający się sezon "Pierwszej miłości" przyniesie "duże wahania w ostoi spokoju", jaką był dotychczas jego bohater. - Nie wiem, czy do końca okaże się wzorowym mężem - powiedział.

 

Ujawnił ponadto, że aktorzy nie wiedzą, dokąd dokładnie "brną losy bohaterów". - Wątki znamy na 3-4 miesiące przed emisją w telewizji; to nie jest dużo - uznał.

 

3182. odcinek serialu "Pierwsza miłość", który rozpoczyna jego kolejny sezon, w poniedziałek 1 marca o godz. 18:00 w Telewizji Polsat.

 

Zobacz pierwszy, wyemitowany 17 lat temu, odcinek serialu "Pierwsza miłość"!

  

 

wka/ml/ Polsat News, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie