Zakochaj się w Polsacie... na wiosnę!

Kultura
Zakochaj się w Polsacie... na wiosnę!
Przedstawiamy ofertę Telewizji Polsat na wiosnę 2021!

Programy i seriale, które skradły serca widzów oraz całkiem nowe produkcje, na których premiery z niecierpliwością czekamy. Niezwykle barwna, zróżnicowana i wypełniona całą paletą emocji - taka będzie tegoroczna wiosna z Polsatem! W niedzielę 21 lutego o godz. 19:30, zaraz po Wydarzeniach, zapraszamy na program "Wieczór z Gwiazdami. Wiosna 2021". Transmisja m.in. na polsatnews.pl.

To właśnie tutaj nasi widzowie znajdą wszystko, co wprawi ich w doskonały wiosenny nastrój:  trzy nowe komediowe seriale - "Komisarz Mama", "Piękni i Bezrobotni" oraz "Kowalscy kontra Kowalscy"; show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z zadziwiającymi metamorfozami wokalnymi i aktorskimi gwiazd, tym razem emitowane o nowej porze - w piątki o 20:00 oraz słoneczne i gorące randki na "Love Island. Wyspa Miłości".

 

Poszukującym ekstremalnych emocji na pewno dostarczy je 3 edycja programu "Ninja Warrior Polska". Ekipa programu "Nasz Nowy Dom" ponownie ruszy w Polskę, żeby odmienić życie wyjątkowo doświadczonych przez los polskich rodzin.

 

ZOBACZ: "Gliniarze" - 10. sezon serialu od 1 marca w Polsacie. Co czeka detektywów?

 

Nie zabraknie też "Gliniarzy", "Pierwszej miłość" i niezastąpionych "Przyjaciółek", które są z nami od prawie 9 lat! "Ewa gotuje" zabierze nas do swojego kulinarnego świata. Sny o pięknych wnętrzach pomoże spełnić nowy program "Design Dream. Pojedynek na wnętrza", w którym w zupełnie nowej roli zobaczymy Annę Wyszkoni, a o jeszcze lepszy humor zadba w niedzielne wieczory "Klinika Skeczów Męczących".

 

A w niedzielę 21 lutego o godz. 19:30, zaraz po Wydarzeniach, zapraszamy na program "Wieczór z Gwiazdami. Wiosna 2021", w którym zaprezentujemy całą ofertę stacji na wiosnę 2021!

 

Transmisję będzie można obejrzeć na antenach Polsatu i Polsat News oraz na polsatnews.pl, polsat.pl, w portalu interia.pl i serwisie IPLA.

 

Wiosenną ofertę Telewizji Polsat promuje spot wizerunkowy. Jego muzyczne tło stanowi utwór "Why So Serious" popularnej wokalistki Alice Merton.

 

Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie