Nagle skręcił na przeciwny pas. Wjechał prosto w ciężarówkę [ZDJĘCIA]

Polska
Nagle skręcił na przeciwny pas. Wjechał prosto w ciężarówkę [ZDJĘCIA]
Komenda Miejska Policji w Zamościu
Auto osobowe zostało kompletnie zniszczone, ciężarówka wypadła z jezdni i przewróciła się.

Ranny 32-letni kierowca opla został przewieziony do szpitala z obrażeniami po zderzeniu z ciężarówką niedaleko Zamościa. Ciężarówka wpadła do rowu i przewróciła się. Lekko poszkodowani zostali podróżujący nią dwaj mężczyźni. Do wypadku doszło, gdy auto osobowe nagle skręciło na przeciwny pas ruchu.

Do zderzenia doszło w środę około godz. 22 we wsi Sitaniec Wolica, gdy jadący w kierunku Zamościa (woj. lubelskie) mieszkaniec tego miasta nagle zjechał swoim oplem na przeciwny pas ruchu drogi krajowej nr 17 - ustaliła policja. Auto osobowe uderzyło w nadjeżdżający samochód ciężarowy marki Volvo. Opel został w znacznym stopniu zniszczony. Ciężarówka, w której została uszkodzona kabina, wpadła do rowu i przewróciła się na bok.

 

Strażacy odcięli dach opla

 

Kierujący oplem 32-latek nie mógł wydostać się z rozbitego samochodu, pomogli mu strażacy, którzy m.in. odcięli dach auta. Następnie załoga karetki pogotowia przewiozła rannego do szpitala. - Stan jego trzeźwości będzie znany po badaniu krwi - poinformowała starszy aspirant Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

 

ZOBACZ: Ciężarówka wpadła do rowu. Kierowca chciał uniknąć czołowego zderzenia

 

Na badania do placówki służby zdrowia trafili również kierujący ciężarowym volvo 31-latek z powiatu lubaczowskiego, który był trzeźwy oraz pasażer, który z nim podróżował. Mężczyźni po badaniach opuścili szpital. Z wypadku wyszli bez poważniejszych obrażeń.

 

Ciężarówka z uszkodzoną kabiną w rowie

 

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Droga po wypadku była całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazdy.

 

Ciężarówka wypadła z jedni i przewróciła się na bok.Komenda Miejska Policji w Zamościu
Ciężarówka wypadła z jedni i przewróciła się na bok

 

hlk/grz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie