Policyjny pościg w Skuszewie. 15-latek uciekał autem, a potem pieszo

Polska
Policyjny pościg w Skuszewie. 15-latek uciekał autem, a potem pieszo
KPP Wyszków
Pościg ulicami Skuszewa zakończył się na ul. Przejazdowej. Tam auto uciekiniera wpadło w poślizg i uderzyło w zaspę śniegu. 

Uciekał przed policją autem, a kiedy wpadło w poślizg i uderzyło w zaspę śniegu, rzucił się do ucieczki pieszo. 15-latek, który siedział za kierownicą, stanie teraz przed sądem.

Pod koniec minionego tygodnia wyszkowscy policjanci dostali informację o kierowcy, który w miejscowości Skuszew jeździ brawurowo i stwarza zagrożenie.

 

ZOBACZ: Uciekając przed pościgiem wyrzucili worek z zającami. Mieli też trzy wyszkolone charty

 

Na ul. Skrajnej policjanci namierzyli opisywane auto i podjęli próbę zatrzymania kierowcy do kontroli drogowej. Ten jednak nie zareagował na sygnały dawane przez funkcjonariuszy i zaczął uciekać. Pościg ulicami Skuszewa zakończył się na ul. Przejazdowej. Tam auto uciekiniera wpadło w poślizg i uderzyło w zaspę śniegu. 

 

Kierowca nie poddał się jednak i próbował dalej uciekać pieszo. Został jednak szybko zatrzymany przez policjantów. Okazało się, że kierowcą ściganego auta był 15-letni mieszkaniec gminy Wyszków. Nastolatek stanie teraz przed sądem dla nieletnich, 

 

 

 

pgo/sgo/ poslatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie