Tragiczny finał imprezy urodzinowej w Mądrzechowie. Nie żyje 17-latek ugodzony nożem

Polska
Tragiczny finał imprezy urodzinowej w Mądrzechowie. Nie żyje 17-latek ugodzony nożem
Policja Bytów
Policja zatrzymała podejrzewanego oraz świadków zdarzenia

W sobotę wieczorem na imprezie urodzinowej w Mądrzechowie pod Bytowem zmarł 17-latek. Został ugodzony nożem przez 30-letniego mężczyznę. Ranna została jeszcze jedna osoba. Policja zatrzymała podejrzewanego oraz pięć innych osób. Ich przesłuchanie zaplanowano na poniedziałek.

W sobotę około godziny 21 doszło do awantury na urodzinowej imprezie w gospodarstwie agroturystycznym, wezwano policję. - Funkcjonariusze pojechali na miejsce i niestety zgłoszenie się potwierdziło. Śmiertelnie ugodzony nożem został 17-latek - podał Michał Sienkiewicz z zespołu prasowego KWP w Gdańsku.

 

ZOBACZ: Strzelanina w sklepie z bronią. Są zabici i ranni

 

W zdarzeniu ucierpiała jeszcze jedna osoba, którą przewieziono do szpitala - poinformował Kurier Bytowski.

 

Policja do sprawy zatrzymała pięć osób. - Jedna z nich podejrzewana jest o zabójstwo. - To 30-letni mężczyzna. Dziś, po wytrzeźwieniu zatrzymanych, będą z nimi wykonywane czynności procesowe - powiedział kom. Sienkiewicz.

 

Nieoficjalnie: sekcję zwłok zaplanowano na niedzielę

 

Motyw i przebieg zabójstwa wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. 

 

- W poniedziałek planowane jest doprowadzenie wszystkich zatrzymanych na przesłuchanie do Prokuratury Rejonowej w Bytowie. Wówczas też stawiane będą ewentualne zarzuty – powiedział kom. Sienkiewicz.

 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że śledczy przed rozpoczęciem czynności procesowych z zatrzymanymi chcą poznać wstępne wyniki sekcji zwłok, która ma być przeprowadzona jeszcze w niedzielę.

ml/wka/ polsatnews.pl, PAP, Kurier Bytowski
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie