Patryk Jaki dla Interii: w Warszawie nie wygra polityk prawicy

Polska
Patryk Jaki dla Interii: w Warszawie nie wygra polityk prawicy
Polsat News
Patryk Jaki o Rafale Trzaskowskim

Były kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na prezydenta Warszawy w rozmowie z Interią wypowiedział się na temat prezydentury Rafała Trzaskowskiego w stolicy. Europoseł zapowiedział, że nie będzie ponownie ubiegał się o fotel prezydenta stolicy, gdyż szansa na wygraną prawicowego kandydata jest nikła.

Patryk Jaki pytany o zapowiedzi Rafała Trzaskowskiego, co do startu w kolejnych wyborach negatywnie wypowiedział się na temat jego prezydentury. Jego zdaniem Trzaskowski nie zrealizował wyborczych obietnic, a stolica Polski nie wyróżnia się na tle innych, europejskich miast.

 

"Trzaskowski obiecywał, że przedstawi wizję rozwoju Warszawy, pokaże, czym ma się wyróżniać - mijają lata i dalej tego nie widać. Tak naprawdę w tym mieście nic mu nie wychodzi" - czytamy w wywiadzie. 

 

ZOBACZ: Patryk Jaki: inne państwa potrzebują tych pieniędzy bardziej niż Polska

 

Jak tłumaczy polityk PiS obecny prezydent Warszawy źle zarządza miastem. Jaki wylicza, że Rafał Trzaskowski zbyt wolno podejmuje decyzje i działa bez pomysłu. "Mógłbym wymieniać bez końca, ale kluczowe jest to, że w Warszawie ciągle coś nie działa. Raz wodociągi, raz prąd, raz studzienki kanalizacyjne" - dodał. 

 

Eurodeputowany odniósł się również do sondażu, w którym wzrósł odsetek Polaków o poglądach lewicowych oraz skomentował plany "Koalicji 267".

 

Cały wywiad przeczytasz  w Interii 

dsk/sgo/ Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie