Podlaskie: zderzenie auta osobowego z ciężarówką. Zginęły dwie osoby

Polska
Podlaskie: zderzenie auta osobowego z ciężarówką. Zginęły dwie osoby
Zdjęcie ilustracyjne/ Polsat News
Podlaskie: dwie ofiary wypadku na dk 63; trasa zablokowana

Dwie osoby zginęły w poniedziałek wieczorem w wypadku na drodze krajowej nr 63, gdzie w miejscowości Mały Płock (Podlaskie) doszło do zderzenia auta osobowego z ciężarówką. Droga jest zablokowana, wprowadzono objazdy.

Policja ustala szczegóły tego wypadku; według drogowców utrudnienia na odcinku Kolno-Kisielnica potrwają ok. 3 godzin. Miejsce wypadku można ominąć korzystając z objazdów trasą Kisielnica - Stawiski (dk 61) - Korzeniste (droga wojewódzka nr 648) i powrót na dk 63.

 

ZOBACZ: 83-latek jechał pod prąd ekspresówką. Doszło do wypadku

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu osobowego jechał od strony Łomży, ciężarówka nadjechała z przeciwnego kierunku; zginęły dwie osoby podróżujące osobówką. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

 

W całym regionie są w poniedziałek bardzo trudne warunki jazdy, od godzin przedpołudniowych pada intensywny śnieg. Pod jego warstwą w wielu miejscach jest bardzo ślisko, bo po zmroku temperatura zaczęła spadać i w wielu miejscach może być nieznacznie ujemna, zwłaszcza przy gruncie. Meteorolodzy wydali stosowne ostrzeżenie o oblodzeniu, dotyczące większej części województwa.

ms/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie