Wypadek w Szprudowie. Są ofiary śmiertelne

Polska
Wypadek w Szprudowie. Są ofiary śmiertelne
KP PSP w Tczewie
Pomorskie: zderzenie trzech aut i busa; dwie osoby nie żyją

Dwie osoby zginęły, a jedna została ranna w wypadku busa i samochodu osobowego na drodze krajowej 91 pomiędzy Gniewem a Tczewem (Pomorskie) w miejscowości Szprudowo, do którego doszło w piątek rano.

- Według wstępnych ustaleń mercedes sprinter na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka renault. Dwie osoby jadące autem osobowym poniosły śmierć na miejscu, a kierowca busa trafił do szpitala - powiedział oficer prasowy policji w Tczewie asp. sztab. Dawid Krajewski.

 

ZOBACZ: Wypadek tira na A4. Ogromne korki

 

ZOBACZ: Auto zatrzymało się na drzwiach centrum handlowego. Wypadek w Płocku

 

WIDEO: Wypadek w Szprudowie. Są ofiary śmiertelne

  

Jak przekazał reporter Polsat News, warunki na drodze krajowej 91 są bardzo trudne - śliska nawierzchnia, występują tam również opady śniegu. Z informacji przekazanych przez dziennikarza wynika, że auto osobowe poruszało się poprawnie. W pojazd wjechał samochód dostawczy.

 

ZOBACZ: Podkarpacie: śmiertelny wypadek w Bliznem. Nie żyją dwie osoby

 

Wcześniej straż pożarna podawała, że w wypadku brały też udział też dwa inne samochody osobowe. - Te samochody nie miały jednak ze sobą styczności, jechały z tyłu i chcąc uniknąć zderzenia powjeżdżały do rowów - wyjaśnił Krajewski. 

 

KP PSP TCZEW

 

KP PSP TCZEW
 
KP PSP TCZEW
KP PSP TCZEW
KP PSP TCZEW
ms/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie