Muzyczne pożegnanie Trumpa. W tle "YMCA" i Frank Sinatra

Świat
Muzyczne pożegnanie Trumpa. W tle "YMCA" i Frank Sinatra
PAP/EPA/Stefani Reynolds / POOL
Donald Trump wraz z żoną Melanią

W środę po południu czasu polskiego Donald Trump wraz z żoną Melanią opuścili Biały Dom. Ich pożegnaniu towarzyszyła różnorodna muzyka. Nie zabrakło m.in. zespołu Journey i piosenki "Don't Stop Believin'" czy… "YMCA".

Po raz ostatni z Białego Domu Trump z pierwszą damą wyszli w środę po godzinie 8:00 czasu lokalnego (po 14:00 czasu polskiego). Wsiedli do helikoptera, by udać się do bazy wojskowej Joint Base Andrews, skąd polecieli na Florydę.

 

ZOBACZ: Donald Trump opuścił Biały Dom po raz ostatni jako prezydent

 

Pożegnaniom towarzyszyły liczne muzyczne akcenty. Na lotnisku w bazie wybrzmiał utwór "Don't Stop Believin'" ("nie przestawaj wierzyć" - red.) zespołu Journey. Według niektórych źródeł miał go wybrać sam Trump.

 

 

Singiel ten użyty został także podczas finałowej sceny w… serialu "Rodzina Soprano".

 

 

"YMCA" i... Sinatra

 

Tuż po pożegnalnej przemowie, którą Trump zakończył słowami: "Miłego życia, do zobaczenia wkrótce", zebrani usłyszeli popularną piosenkę "YMCA" od Village People.

 

 

Z kolei w momencie startu samolotu na Florydę zagrano "My Way" w wykonaniu Franka Sinatry. "Zmierzyłem się z tym wszystkim i zachowałem dumę, zrobiłem to po swojemu" - brzmią słowa piosenki.

ac/zdr/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie