Kolejna awaria w Warszawie. Mieszkańcy kilku ulic w Ursusie bez ogrzewania

Polska
Kolejna awaria w Warszawie. Mieszkańcy kilku ulic w Ursusie bez ogrzewania
PAP/Mateusz Marek
Kolejna awaria w dostawach ciepła w stolicy

Kolejna awaria w dostawach ciepła w stolicy. Mieszkańcy kilku ulic w Ursusie będą bez ogrzewania do późnego wieczora. To już druga awaria w dostawach ciepła w stolicy w środę.

Spółka Veolia Energia Warszawa S.A. przekazała w środę wieczorem, że w okolicy ul. Zagłoby nastąpiła przerwa w dostawach ciepła. Cztery budynki na tej ulicy oraz po dwa na ulicach Keniga i Orląt Lwowskich są pozbawione ogrzewania. Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest około o godz. 22. Wcześniej w środę doszło też do awarii w okolicy ul. Grzegorzewskiej. Tam też naprawa ma potrwać do godz. 22.

 

Kolejna taka awaria

 

Te awarie są już kolejnymi z serii w stolicy w ciągu ostatnich dni. W poniedziałek siedem budynków w Warszawie w rejonie ul. Solec było bez ogrzewania do wtorku rano. We wtorek w stolicy także doszło do awarii - kilkadziesiąt budynków w rejonie ul. Tynieckiej oraz w rejonie ul. Jagiellońskiej było bez ogrzewania.

 

ZOBACZ: Kolejna awaria sieci ciepłowniczej w Warszawie. Tym razem na Ursynowie

 

Natomiast w piątek o uszkodzeniu rury sieci ciepłowniczej na ul. Jagiellońskiej ogrzewania nie było w ponad 60 praskich budynkach, później tego dnia do awarii doszło też na Kabatach, a jej skutki dotknęły prawie 20 budynków. Do kolejnej awarii sieci ciepłowniczej doszło także w sobotę na ul. Jagiellońskiej, krótko po naprawie poprzedniej.

dk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie