Zdjęcia kobiety w bieliźnie. Włamanie na twitterowe konto Marka Suskiego

Polska
Zdjęcia kobiety w bieliźnie. Włamanie na twitterowe konto Marka Suskiego
Polsat News
Ktoś włamał się na konto Marka Suskiego

"Będę wykorzystywał wszystkie moje polityczne możliwości, będę zwracał się osobiście do Kaczyńskiego, żeby *** już nigdy nie pojawiła się na polskiej scenie politycznej. Dziś opublikowała na Instagram, nowe zdjęcia" - wpis takiej treści pojawił się na Twitterze posła PiS Marka Suskiego. Dołączone były zdjęcia kobiety w bieliźnie. - Miałem włamanie, zgłaszam sprawę - powiedział polityk.

W poniedziałek po godz. 10:00 na profilu Marka Suskiego na Twitterze pojawił się wpis, do którego dołączone były zdjęcia kobiety w bieliźnie w różnych pozach.

 

- Miałem włamanie na Twitterze. Nie dość, że się włamali, to jeszcze zmienili kody dostępu, więc nie mogę tam z powrotem wejść. Zgłaszam sprawę, bo muszę odzyskać konto - powiedział Interii polityk.

 

Z kolei rzeczniczka prasowa PiS Anita Czerwińska napisała, że "doszło do włamania na konto posła Marka Suskiego. Zamieszczane treści nie są jego autorstwa. Sprawa jest wyjaśniana".

 

 

Kolejne włamanie

 

To kolejne w ostatnich tygodniach włamanie na konto polityka PiS. 

 

12 stycznia na profilu wiceminister rozwoju, pracy i technologii Iwony Michałek zostało przejęte przez hakerów. Na jej koncie pojawiły się wpisy o "gangu PiS".

 

ZOBACZ: Twitterowy profil wiceminister zhakowany. Pojawiły się posty o "gangu PiS"

 

Z kolei w połowie grudnia ofiarą hakerów padła minister rodziny Marlena Maląg. "Jako kobieta, jako matka nigdy nie zrozumiem ani nie poprę protestujących" - w ten sposób rozpoczynał się wpis, który pojawił się na jej profilu. "Dla wszystkich bluzgających pseudo kobiet należy stworzyć specjalne rezerwaty, w których będą wykorzystane jako inkubatory" - brzmiał post.

 

prz/grz/ polsatnews.pl, Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie