Auto zatrzymało się na drzwiach centrum handlowego. Wypadek w Płocku

Polska
Auto zatrzymało się na drzwiach centrum handlowego. Wypadek w Płocku
Dziennik Płocki
Kierowca Audi A6 wyjeżdżając z osiedla mieszkaniowego nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu Audi A3

Kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem po tym jak inny z kierujących nie ustąpił mu pierwszeństwa. Auto przecięło chodnik, pas zieleni, parking i zatrzymało się na schodach płockiego centrum handlowego.

Do wypadku doszło w piątek rano przy ulicy Czwartaków na płockich Podolszycach. Kierowca Audi A6 wyjeżdżając z osiedla mieszkaniowego nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu Audi A3. Wskutek tego kierowca drugiego z aut stracił panowanie nad pojazdem.

 

Zatrzymał się na schodach 

 

Kierowca prawdopodobnie chciał uniknąć zderzenia, lecz stracił panowanie nad pojazdem. Auto przecięło znajdujący się przy ulicy chodnik, pas zieleni, parking przy centrum i wjechało na schody centrum handlowego Galeria Wisła. Samochód zatrzymały dopiero drzwi galerii. 

 

ZOBACZ: Wypadek podczas nabierania wody. Mężczyzna wpadł do 22-metrowej studni

 

- Na skutek nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu kierujący Audi A3 został wytrącony z toru jazdy. Kierowca zjechał z drogi, przejechał przez parking, ścieżkę rowerową i schody galerii Wisła, zatrzymał się na drzwiach wejściowych do budynku - relacjonowała Dziennikowi Płockiemu asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

 

28-letniemu kierowcy Audi A3 nic się nie stało. 

laf/zdr/ polsatnews.pl dziennikplocki.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie