Wyszła na spacer z psem i zaginęła. Policja szuka 24-latki

Polska
Wyszła na spacer z psem i zaginęła. Policja szuka 24-latki
Policja
Policja poszukuje 24-latki

Policja poszukuje 24-letniej Marty Karabeli, która we wtorek w nocy wyszła z psem na spacer i zaginęła. Kobieta po raz ostatni była widziana w rejonie falochronu zachodniego przy plaży w Gdańsku Nowym Porcie.

Oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku Magdalena Ciska powiedziała w środę, że policjanci z Komisariatu we Wrzeszczu we wtorek zostali powiadomieni przez rodzinę o zaginięciu 24-letniej Marty Karabeli.

 

- Kobieta 28 grudnia w nocy wyszła z domu na spacer z psem rasy buldog francuski i do chwili obecnej nie powróciła do mieszkania - dodała Ciska.

 

ZOBACZ: Zaginął pies-ratownik. Ratownicy karkonoskiego GOPR proszą o pomoc

 

Od momentu zgłoszenia zaginięcia kobiety policjanci prowadzą intensywne czynności poszukiwacze, w które zaangażowano funkcjonariuszy Komisariatu Wodnego Policji i funkcjonariuszy Straży Pożarnej.

 

Kamery monitoringu miejskiego zarejestrowały kobietę w pobliżu falochronu zachodniego w Gdańsku Nowym Porcie. Z kolei w mediach społecznościowych pojawiły się informacje, że w pobliżu tego miejsca został znaleziony buldog francuski zaginionej.

 

Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionej, w szczególności o jej miejscu pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu III Policji w Gdańsku przy ul. Białej 1a, tel: 47 741-15-22. Zdjęcie zaginionej umieszczono na internetowej stronie gdańskiej policji.

prz/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie