"Brakuje kontaktu z publicznością". Gwiazdy Sylwestra w Polsacie w "Gościu Wydarzeń"

Polska
"Brakuje kontaktu z publicznością". Gwiazdy Sylwestra w Polsacie w "Gościu Wydarzeń"
Polsat News
Alicja Majewska, Rafał Maserak i Michał Wiśniewski gośćmi Bogdana Rymanowskiego w Polsat News

- Na Sylwestrowej Mocy Przebojów śpiewać nie będę, lecz myślę, że przyjdzie taki moment, że każdy z nas "wyduka coś z gardła" i zanuci - mówił w programie "Gość Wydarzeń" tancerz Rafał Maserak, współprowadzący imprezę. Wokalistka Alicja Majewska odpowiedziała mu, że "chciałaby z nim zatańczyć". Z kolei Michał Wiśniewski przyznał, że artystom będzie brakowało kontaktu z publicznością.

W środę gośćmi "Wydarzeń" były gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020 w Polsacie: wokaliści Alicja Majewska i Michał Wiśniewski, a także tancerz Rafał Maserak, który będzie jednym z czterech prowadzących imprezę.

 

Majewska przypomniała, że Sylwester wieńczy "wyjątkowy rok". - Przy moich piosenkach, np. "Jeszcze się tam żagiel bieli", ludzie zazwyczaj nie tańczą. Niekiedy jednak wyładowują swoje emocje, śpiewając długie nuty - mówiła. 

 

ZOBACZ: Nina Terentiew: zapraszam na największą domówkę w Polsce

 

Jak dodała, na Sylwestrową Moc Przebojów założy kreację, która czeka na swój "debiut" od 1,5 roku. - Nie znalazłam stosownego czasu i sytuacji, aby ją założyć, więc z drżeniem czekam, co na nią powie pan Włodzimierz Korcz - przyznała.

 

Maserak: będziemy online łączyć się z widzami

 

Alicja Majewska stwierdziła, iż zdarza się, że jej strój "wszystkim się podoba", poza towarzyszącemu jej muzykowi. - Pewnego razu miałam na sobie złoty garnitur, a pan Korcz powiedział, że wyglądam w nim jak żona dyrektora cyrku - wspominała. 

 

Drugi gość programu Rafał Maserak połączył się ze studiem "Wydarzeń" z miejsca, gdzie w czwartek rozpocznie się największa domówka w Polsce.

 

WIDEO: Gwiazdy Sylwestra w "Gościu Wydarzeń"

  

- Będziemy komunikować się z widzami za pomocą strony sylwestrowamocprzebojow.pl. Tam będzie można się zalogować i przeżywać tego Sylwestra wspólnie, np. dzwoniąc do nas - przekazał. 

 

Jak dodał, podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie udzielał telewidzom krótkich kursów tańca przy akompaniamencie światowych hitów: "Lambady", "Macareny" i "Asereje".

 

Majewska do Maseraka: chciałabym z panem zatańczyć

 

Następnie tancerz zwrócił się do Alicji Majewskiej. - To wielki zaszczyt, że będę mógł spędzić ten wyjątkowy Sylwester razem z panią - mówił. 

 

- Chciałabym z panem zatańczyć! - odpowiedziała wokalistka, na co Maserak zadeklarował: "Wszystko jest do zrobienia!".

 

ZOBACZ: Sylwester bez niej, to jak święta bez Kevina. Maryla Rodowicz zaśpiewa w Polsacie

 

Natomiast Michał Wiśniewski przypomniał, że z powodu epidemii na Sylwestrowej Mocy Przebojów nie będzie publiczności w studiu. - Będzie brakowało kontaktu z nią - przyznał. 

 

Jak ujawnił, podczas imprezy w Polsacie pierwszy raz po latach Doda spotka się z Mandaryną, byłą żoną Wiśniewskiego. Obie piosenkarki przez lata były ze sobą skonfliktowane.

 

Majewska apeluje, by zaszczepić się przeciw Covid-19

 

Alicja Majewska zadeklarowała również, że w nadchodzącym roku zamierza zaszczepić się przeciwko koronawirusowi, gdy tylko nadejdzie jej kolej.

 

Zaapelowała do widzów, by postąpili podobnie.

 

"Gościa Wydarzeń" z udziałem gwiazd prowadził Bogdan Rymanowski.

wka/ polsatnews.pl, Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie