Zderzyły się trzy auta. Nie żyje młoda kobieta

Polska
Zderzyły się trzy auta. Nie żyje młoda kobieta
KP PSP Tczew
W wypadku zginęła jedna osoba, cztery zostały poszkodowane

Jedna osoba zginęła, a cztery zostały poszkodowane w zderzeniu trzech samochodów w poniedziałek na drodze krajowej nr 91 między miejscowościami Nowe i Gniew (Pomorskie).

Do wypadku doszło w okolicy miejscowości Jeleń. Trasa jest zablokowana. Policja wprowadziła objazdy drogami lokalnymi.

 

ZOBACZ: Pijany 24-latek spowodował wypadek. Z auta wypadł silnik

 

- W zdarzeniu mamy łącznie pięć osób poszkodowanych. W tym jedna ofiara śmiertelna - to młoda kobieta, była pasażerką jednego z rozbitych pojazdów - mówił polsatnews.pl mł. kpt. Michał Myrda, rzecznik tczewskiej straży pożarnej.  

Zakleszczeni w pojazdach  

Na miejscu pojawiło się siedem zastępów straży pożarnej i policja. - Służby zastały na miejscu trzy osoby zakleszczone w pojazdach. Przy użyciu hydraulicznych narzędzi ratowniczych  strażacy umożliwili dostęp do poszkodowanych - zaznacza oficer prasowy.

 

ZOBACZ: Podkarpacie: śmiertelny wypadek w Bliznem. Nie żyją dwie osoby

 

Jak dodaje, "w pierwszej kolejności uwolniono osobę, która była reanimowana". - Po kilkudziesięciu minutach resuscytacji lekarz stwierdził zgon u poszkodowanej - przekazał mł. kpt. Myrda. 

 

KP PSP Tczew

W akcji brał udział śmigłowiec LPR  

- Pozostałe cztery osoby, które uczestniczyły w tym zdarzeniu, te z większymi obrażeniami zostały przetransportowane do szpitali - informuje mł. kpt. Michał Myrda. Jedna z osób została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Bydgoszczy. Pozostali trafili do szpitali w Sztumie i Kwidzynie.

 

ZOBACZ: Podlasie: śmiertelny wypadek podczas ucieczki przed policją. Autem kierował 18-latek 

 

Łukasz Błotnicki z Punktu Informacji Drogowej oddziału gdańskiego Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował, że utrudnienia w ruchu mogą potrwać do ok. godz. 20.30.

 

KP PSP Tczew
ms/ polsatnews.pl, PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie