Życzenia świąteczne od wicepremiera Kaczyńskiego. "Jesteśmy jedną wielką rodziną"

Polska
Życzenia świąteczne od wicepremiera Kaczyńskiego. "Jesteśmy jedną wielką rodziną"
Twitter/Prawo i Sprawiedliwość
Prezes PiS Jarosław Kaczyński

- Przed Polską jest dobra i wielka przyszłość. Musimy być cierpliwi, zdecydowani, kiedy trzeba zdyscyplinowani i przede wszystkim być razem - mówił wicepremier, prezes PiS Jarosław Kaczyński, składając życzenia świąteczne. Według niego, Polacy są "jedną wielką rodziną", która może być "bardzo ważną i samodzielną częścią wielkiej europejskiej rodziny".

Jak stwierdził Jarosław Kaczyński, Boże Narodzenie przynosi ze sobą "przede wszystkim radość i nadzieję na dobrą przyszłość każdego z nas, każdej rodziny i tej wielkiej rodziny, jaką jest naród". 

 

- Dziś, w trudnym momencie, gdy ciągle trwa pandemia, nadzieja na przyszłość jest szczególnie ważna. Wierzę, że zbliżający się 2021 rok będzie tym, w którym ta zaraza, która nas dotknęła, zakończy się. Byśmy odetchnęli, mogli spokojnie dalej żyć, pracować, bawić się - powiedział wicepremier.

 

 

"Tego życzę wszystkim Polakom, niezależnie, jakie mają poglądy"

 

Zdaniem prezesa Prawa i Sprawiedliwości, przed Polską jest "dobra i wielka przyszłość".

 

- Musimy być cierpliwi, zdecydowani, kiedy trzeba zdyscyplinowani i przede wszystkim być razem. Boże Narodzenie to także święta jedności, która jest nam bardzo potrzebna. Jestem przekonany, że trudny czas mija - tego życzę wszystkim Polakom, niezależnie gdzie są, kim są, jakie mają poglądy, czym się od siebie różnią - zapewnił.

 

ZOBACZ: Święta z polsatnews.pl. Oto najpiękniejsze choinki naszych czytelników

 

Jak dodał Kaczyński, "jesteśmy jedną wielką rodziną i chcemy nią być". - Wierzę, że ta rodzina będzie częścią, ale bardzo ważną i samodzielną częścią, wielkiej europejskiej rodziny - podsumował wicepremier.

 

U Kaczyńskiego bombka w kształcie kota

 

Na krótkim wideo z życzeniami od prezesa PiS widać kilka specjalnych bombek zawieszonych na choince, m.in. w kształcie kota, świętego Mikołaja, pary górali, a także taką z napisem "peace" (po polsku "pokój").

 

To angielskie słowo wymawia się podobnie, jak skrót nazwy partii Kaczyńskiego - PiS.

wka/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie