Spalił ciało partnerki, żeby zatrzeć ślady. 32-latek aresztowany

Polska
Spalił ciało partnerki, żeby zatrzeć ślady. 32-latek aresztowany
pixabay/AndrzejRembowski
Mężczyzna przyznał się do zabójstwa. Grozi mu dożywocie.

Sąd aresztował w piątek 32-latka z Siemianowic Śląskich, podejrzanego o zabicie 21-letniej partnerki. Po zbrodni, chcąc zatrzeć ślady, sprawca podpalił ciało ofiary i jej samochód. Przyznał się do winy – podała policja.

21-latka była poszukiwana od kilku dni, w poniedziałek rodzina powiadomiła policję. Informacja o jej zaginięciu znalazła się m.in. w portalach społecznościowych.

 

ZOBACZ: 15-letni Aleksander zabił siostrę. Jest wniosek psychiatrów

 

Jak wynika z ustaleń śledztwa, kobieta została zamordowana w mieszkaniu 32-latka, w którym razem mieszkali. Wcześniej pomiędzy parą doszło do kłótni. Mężczyznę zatrzymano w środę pod zarzutem zabójstwa. Minionej nocy odnaleziono ciało ofiary, wcześniej samochód.

 

Spalił ciało i pojazd kobiety

 

- Podejrzany się do zarzutu, wskazał gdzie ukrył ciało kobiety. Okazało się, że po zabójstwie spalił ciało kobiety, żeby zatrzeć ślady, jak również jej pojazd - powiedziała PAP rzeczniczka siemianowickiej policji podkom. Tatiana Lukoszek.

 

ZOBACZ: Zbrodnia z Głowaczowej. Brat zabił 17-letnią Natalię. Miał słyszeć głosy

 

Podejrzanego w piątek doprowadzono do sądu z wnioskiem o aresztowanie, sąd zastosował ten środek zapobiegawczy. Może mu grozić dożywocie.

rsr/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie