Szukał wiadomości o kanibalizmie. Śledczy podejrzewają nauczyciela o morderstwo

Świat
Szukał wiadomości o kanibalizmie. Śledczy podejrzewają nauczyciela o morderstwo
Zdjęcie ilustracyjne/ Needpix
Psy tropiące doprowadziły śledczych do mieszkania 41-latka

Na początku listopada szczątki zaginionego Stefana T. zostały odnalezione w lesie przez spacerowicza. Śledczy podejrzewają, że mieszkaniec Berlina mógł paść ofiarą kanibala, z którym umówił się przez portal dla homoseksualistów. W tej sprawie zatrzymano 41-letniego Stefana R. - nauczyciela chemii i matematyki w szkole średniej.

44-letni Stefan T. pracował jako monter w Berlinie. Miał opuścić mieszkanie w dzielnicy Lichtenberg, które dzielił ze współlokatorem, przed północą 5 września. Od tamtej pory ślad po nim zaginął - informuje niemiecki serwis rtl.de.

 

ZOBACZ: Podejrzani o kanibalizm. Uprowadzili, więzili, zamordowali, a części ciała swojej ofiary zjedli

 

Kości w berlińskiej dzielnicy Buch odnalazł człowiek, który spacerował z psem. Wszystko wskazywało na to, że są to ludzkie szczątki. Badania wykazały, że należą do zaginionego Stefana T. Śledczy podejrzewają, że za jego zabójstwem może stać kanibal. Sąsiedzi ofiary są w szoku, "czują się jak w horrorze". Podejrzany o to morderstwo 41-letni Stefan R. został już zatrzymany przez służby. 

 

Kontaktowali się przez internet 

Mieszkaniec Berlina miał kontaktować się z podejrzanym za pomocą portalu dla homoseksualistów. Psy tropiące doprowadziły śledczych do mieszkania 41-latka - przekazał Bild. Z medialnych doniesień wynika, że mężczyzna jest nauczycielem matematyki i chemii w szkole średniej. 

 

 

ZOBACZ: Poznał kobietę na Tinderze. Został brutalnie zamordowany

 

Prokuratura wydała nakaz aresztowania 41-latka. Zarzut dotyczy morderstwa na tle seksualnym. Ograny zajmujące się tą sprawą zabezpieczyły wiadomości z platformy, za pomocą której ofiara i zatrzymany prowadzili rozmowy.

 

Stefan R. miał szukać w internecie wiadomości na temat kanibalizmu. Dowody na to odnaleziono w historii wyszukiwania. 

ms/ rtl.de
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie