Ponura aura w Święto Niepodległości. Prognoza na środę, 11 listopada

Polska
Ponura aura w Święto Niepodległości. Prognoza na środę, 11 listopada
Pixabay/ zdj. ilustracyjne
Ciśnienie nadal jest bardzo wysokie, ale z biegiem godzin będzie spadać

W Święto Niepodległości spodziewamy się ponurej aury, która nie będzie adekwatna do radosnej atmosfery tego wyjątkowego dnia. Temperatura pozostanie niska, a ciśnienie bardzo wysokie.

W całym kraju będzie dominować całkowite zachmurzenie, a także zamglenia i mgły. Jedynie miejscami, zwłaszcza na południu i północnym wschodzie, może się nieśmiało przejaśniać. Nigdzie nie powinno padać.
 
Zimno i wilgotno
 
W dalszym ciągu będzie zimno. Temperatura maksymalnie sięgnie od 6 stopni na północnym wschodzie do 11 stopni na południowym wschodzie.
 
 
Wiatr z kierunku południowego i południowo-wschodniego będzie słaby, jedynie w północnych regionach umiarkowany. Wilgotność powietrza pozostanie wysoka.
 
Ciśnienie zacznie spadać
 
Ciśnienie nadal jest bardzo wysokie, ale z biegiem godzin będzie spadać. W południe wyniesie od 1026 hPa na północnym zachodzie do 1032 hPa na północnym wschodzie.
 
 
Warunki biometeorologiczne pozostaną niekorzystne dla naszego samopoczucia, co meteopaci mogą odczuwać pod postacią senności i bólu głowy.
 
WIDEO: prognoza pogody
  
W czwartek bez zmian
 
Czwartek nie przyniesie nam zmian w pogodzie. W dalszym ciągu w większości regionów kraju będzie pochmurno z zamgleniami. Przejaśnienia pojawią się tylko lokalnie. Na termometrach zobaczymy od 6 do 10 stopni.
laf/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie