Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Oglądaj dziś wieczorem w Polsacie

Kultura
Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Oglądaj dziś wieczorem w Polsacie
Polsat
Finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już o 22:10 w Telewizji Polsat

Dziś w telewizji Polsat finał trzynastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". - Naprawdę warto czekać na wieczór - powiedział w Polsat News juror programu Adam Strycharczuk. Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w sobotę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Zbliża się finał najdłuższej edycji w historii programu! Najdłuższej, bo rozpoczęta wiosną emisja show została przerwana przez pandemię Covid-19. Nagrania zostały wznowione latem a kolejne odcinki widzowie zobaczyli jesienią. Jednak wszystko co dobre się kiedyś kończy i już w sobotę dowiemy się, kto wygra program i przeznaczy aż 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.

 

W poprzednim odcinku okazało się, że w całej edycji najwięcej punktów otrzymali: Filip Gurłacz, Gosia Andrzejewicz, Marta Gałuszewska i Czadoman czyli Paweł Dudek. To właśnie spośród nich w finałowym odcinku jury wybierze tego, który wygra całą serię i zdobędzie Złotą Twoją Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych. Będzie go mógł przeznaczyć na wybrany cel charytatywny.

 

ZOBACZ: Oto czwórka finalistów 13. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

 

- Program daje bardzo dużo szans na rozwój i program jest ogromnym wyzwaniem. I to nie jest tak, że ja akurat byłem z internetu i dla mnie to było większe wyzwanie niż dla takiego piosenkarza czy aktora. Każdy podkreśla, że w tym programie przechodzi coś takiego wewnętrznego i jakiś taki rozwój, którego się nie da nigdzie indziej przeżyć - mówił w Polsat News Adam Strycharczuk, youtuber, twórca kanału „Na Pełnej”, parodysta i wokalista, zdobywca Złotej Twarzy w dwunastej edycji programu.

 

- Ja nie powiedziałbym dzisiaj kto był kim. To tak wspaniale po prostu zrobili nasi uczestnicy, a już występy poszczególne i duety to jest... Naprawdę warto czekać na wieczór - podkreślił.

 

WIDEO: zobacz rozmowę z jurorem i fragment programu

  

 

Viki Gabor i Kayah

 

Niewątpliwą zaletą tego show, jest to, że pozostali uczestnicy również będą mieli szansę dać próbkę swojego doskonałego warsztatu aktorskiego i wokalnego. Nie będą mierzyć się o główną nagrodę, ale także wystąpią. Zobaczymy ich w duetach i możemy zapewnić, że po raz kolejny zaskoczą widzów.

 

Wiemy, że w jednym z duetów wystąpią Kamila Boruta i Natalia Avelon które wcielą się w Viki Gabor i Kayah w utworze "Ramię w ramię".

 

ZOBACZ: Polsat News wyprzedził TVP Info. Najlepszy październik w historii

 

W kogo przeistoczą się Karol Dziuba i Maurycy Popiel? Dowiemy się już dziś wieczorem o 22:10 w finale programu w Telewizji Polsat. Emocji, wzruszeń i dobrej zabawy na pewno nie zabraknie!

prz/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie