#adrianwave, czyli elektroniczny set partii Razem. "Muzyka do wprowadzania państwa dobrobytu"

Polska
#adrianwave, czyli elektroniczny set partii Razem. "Muzyka do wprowadzania państwa dobrobytu"
YouTube/ Partia Razem - Lewica Razem
Z okazji rocznicy dostania się partii Razem do Sejmu, jej członkowie postanowili stworzyć 55-minutowy set muzyki elektronicznej z wypowiedziami Adriana Zandberga

Dziś mija rok odkąd Lewica, do której należy również partia Razem, weszła do Sejmu. Z tej okazji politycy tego ugrupowania postanowili przygotować… prawie godzinny set muzyki elektronicznej, w który wmontowane są wypowiedzi Adriana Zandberga - lidera Razem. Nagranie zatytułowano: "lo fi adrianwave muzyka do relaksu, nauki i wprowadzania w Polsce europejskiego państwa dobrobytu".

13 października 2019 roku w Polsce odbyły się wybory parlamentarne.  W wyborach do Sejmu PiS uzyskało 43,59 proc. głosów, Koalicja Obywatelska - 27,40 proc., SLD - 12,56 proc., PSL - 8,55 proc., a Konfederacja - 6,81 proc. Frekwencja w wyborach parlamentarnych wyniosła 61,74 proc.

 

"Muzyka do wprowadzania europejskiego państwa dobrobytu"

 

Z okazji rocznicy dostania się partii Razem do Sejmu, jej członkowie postanowili stworzyć 55-minutowy set muzyki elektronicznej o nazwie… "lo fi adrianwave muzyka do relaksu, nauki i wprowadzania w Polsce europejskiego państwa dobrobytu". 

 

"Lo fi" jest popularnym sposobem nagrywania muzyki. Cechuje się niską jakością nagrań wynikającą z ograniczeń finansowych lub przemyślanej koncepcji artystycznej. Z kolei pod hasłem "lo fi beats to study" w sieci możemy znaleźć relaksujące utwory, które mają pomóc nam skupić się na nauce.

 

ZOBACZ: Rafał Trzaskowski w klubie chciał zmiany muzyki. "To moje miasto". Jest komentarz

 

Nagranie wypuszczone przez partię Razem zmiksowano z fragmentami wypowiedzi Adriana Zandberga z wystąpienia w Sejmie będącego odpowiedzią na expose premiera Morawieckiego. Opublikowano je w serwisie YouTube.

 

"Polska nie jest własnością PiS-u, prawicowych fanatyków, a ta duszna atmosfera, którą wasze, niestety, rządy roztoczyły nad krajem, ona się kończy" - tak brzmi jeden z cytatów. Obrazem towarzyszącym wideo jest grafika przedstawiająca Zandberga z liżącym go po twarzy yorkiem.

 

 

"Zandberg na mikrofonie"

 

Pod klipem nie brakuje komentarzy internautów.

 

"Zandberg na mikrofonie, w głowie się nie mieści", "To jest to czego wszyscy potrzebowaliśmy, mimo że tego nie wiedzieliśmy", "Szukałam złota, znalazłam diament" - czytamy.

ac/sgo/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie