Nocne utrudnienia na autostradzie A1. Ostrzeżenie dla kierowców

Polska
Nocne utrudnienia na autostradzie A1. Ostrzeżenie dla kierowców
Polsat News
Utrudnienia dla kierowców w nocy z wtorku na środę oraz ze środy na czwartek

W nocy z wtorku na środę oraz ze środy na czwartek na budowanej autostradzie A1 w Łódzkiem planowane są prace wymagające czasowych zatrzymań ruchu. Dotyczy to odcinka trasy między Piotrkowem Trybunalskim i Kamieńskiem.

O utrudnieniach dla kierowców, związanych z prowadzonymi od ponad roku pracami przy kompleksowej przebudowie autostrady A1, poinformował rzecznik prasowy łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) Maciej Zalewski.

 

Utrudnienia przez dwie noce

 

"W związku z kolejnym etapem prac na budowie autostrady A1 – na odcinku B Piotrków Trybunalski – Kamieńsk, w ciągu dwóch kolejnych nocy: z 6 na 7 (z wtorku na środę) i z 7 na 8 października (ze środy na czwartek), między godzinami 23.00 i 4.00 wstrzymywany będzie ruch. Ma to związek z pracami przy wiadukcie na drodze gminnej Bujany Krężna - Kolonia Krężna, na 361. kilometrze trasy A1" - wyjaśnił Zalewski.

 

ZOBACZ: Jechał kombajnem po autostradzie A1. Teraz stanie przed sądem

 

Dodał, że przerwy będą trwały ok. 15 minut każda, przy czym - jak ocenia wykonawca - będzie ich około czterech.

 

Ten odcinek trasy można ominąć, jadąc z Piotrkowa Trybunalskiego do Kamieńska drogą krajową nr 91. Analogicznie w przeciwnym kierunku. "Apelujemy o ostrożność i rozsądek, a także do stosowania się do poleceń osób kierujących ruchem" – zaznaczył rzecznik.

dk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie