Na posiedzeniu parlamentu... całował piersi partnerki. Poseł złożył mandat [WIDEO]

Świat
Na posiedzeniu parlamentu... całował piersi partnerki. Poseł złożył mandat [WIDEO]
Reuters
Sesja online w argentyńskim parlamencie

Tę sesję online parlamentu posłowie z Argentyny zapamiętają na długo. Jeden z nich - Juan Emilio Ameri - zapomniał albo zignorował obecność swoich kolegów po drugiej stronie komputera i na ich oczach - podczas posiedzenia - zaczął... całować piersi swojej partnerki. Nagranie obiegło sieć, a poseł ostatecznie poseł złożył mandat.

Do sytuacji doszło kilka dni temu podczas transmitowanej na żywo na kanale na YouTube debaty argentyńskiego kongresu dotyczącej funduszy emerytalnych. 

 

Całował nagie piersi

 

Część parlamentarzystów bierze udział w posiedzeniach osobiście, niektórzy jednak z uwagi na pandemię koronawirusa łączą się online. Tak właśnie w posiedzeniu brał udział Juan Emilio Ameri.

 

Z nagrania, które trafiło do internetu można wywnioskować, że partnerka polityka siedzi na jego kolanach. W pewnym momencie mężczyzna odsłania jej pierś i zaczyna całować.

 

WIDEO: poseł całuje piersi swojej partnerki 

  

 

Myślał, że jest offline

 

Przewodniczący izby Deputowanych Sergio Massa przerwał posiedzenie i wnioskował o zawieszenie Ameri w prawach posła. Ostatecznie polityk jednak sam złożył mandat.

 

Juan Emilio Ameri tłumaczył później w wywiadzie radiowym, że ma słabe połączenie z internetem w domu i był przekonany, że jest offline. Jak dodał, jego dziewczyna zrobiła sobie operację plastyczną piersi i sprawdzał jak wyglądają jej implanty.

 

- Jestem zły, bardzo zły. Myślałem, że internet nie działa. Moja partnerka przyszła pokazać mi implanty piersi, pocałowałem ją w pierś, to wszystko - powiedział.

 

ZOBACZ: W południe zdalne posiedzenie Sejmu. Pojawiły się pierwsze trudności z logowaniem

 

Polityk przeprosił również parlamentarzystów i społeczeństwo za swoje zachowanie. 

 

Argentyńscy parlamentarzyści już wcześniej mieli przekraczać granice podczas zdalnych posiedzeń m.in. pijąc whiskey czy zasypiając.

pgo/ml/ theguardian.com, batimes.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie