11-latek zabił 10-latkę. Bo wygrywała z nim w grę

Świat
11-latek zabił 10-latkę. Bo wygrywała z nim w grę
pxhere; zdj. ilustracyjne
11-latek przyznał się do zabicia rok młodszej koleżanki

11-letni chłopiec z indyjskiego Indore zaciągnął swoją 10-letnią koleżankę na niezamieszkałą posesję, a następnie roztrzaskał jej głowę kamieniem i uciekł z miejsca zdarzenia. Dziewczynka zmarła w wyniku znacznej utraty krwi. Policja ustaliła, że chłopiec miał żal do dziewczynki za to, że przegrywał z nią w grę internetową. Oskarżał ją również o zabicie swojego zwierzątka.

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek. 10-latka ok. południa wyszła z domu, by nazbierać kwiatów. Po tym, jak nie wracała przez kilka godzin, jej ojciec zaczął jej szukać. To właśnie on znalazł jej ciało na jednej z działek. Dziewczynka miała roztrzaskaną głowę.

 

ZOBACZ: Gwałt i morderstwo 13-latki z Indii. Policja aresztowała sąsiadów

 

Policja po przesłuchaniu świadków ustaliła, że ostatni raz 10-latka była widziana w towarzystwie swojego 11-letniego kolegi. Jedno z dzieci przyznało, że widział chłopca w zakrwawionej bluzce. Zeznania potwierdziły nagrania z miejskiego monitoringu.

 

- Podczas przesłuchania chłopiec przyznał się do zabicia swojej 11-letniej koleżanki - przekazał w oświadczeniu zastępca inspektora generalnego policji w Indore Harinaraynachi Mishra.

Siostra ma wątpliwości

Z doniesień mediów wynika, że dzieci grały na smartfonach w grę "Free Fire". Zatrzymany chłopiec miał żal do swojej koleżanki, która notorycznie była od niego lepsza. Co więcej, 11-latek oskarżał dziewczynkę o zabicie jego udomowionej myszy. 10-latka miała zaprzeczać oskarżeniom. Niektóre lokalne serwisy informują również, że dziewczynka wraz ze swoim młodszym bratem miała pobić 11-latka.

 

ZOBACZ: Rozczłonkowane ciało, obok piła mechaniczna. Brutalne morderstwo milionera

 

Policja potwierdziła, że chłopiec był rozgoryczony ciągłymi porażkami w grze. W poniedziałek między nim a dziewczynką miało dojść do burzliwej kłótni, w następstwie której rozbił jej głowę kamieniem.

 

W zabójstwo z tak małostkowego powodu nie może uwierzyć starsza siostra zatrzymanego. - Policja powinna sprawdzić, czy za morderstwem nie stoi również osoba dorosła - powiedziała mediom. Śledczy wstępnie wykluczyli przestępstwo na tle seksualnym, ale więcej szczegółów zostanie ujawnionych po wynikach sekcji zwłok.

 

Po zakończeniu policyjnych procedur, chłopiec zostanie umieszczony w zakładzie poprawczym.

bas/prz/ Gulf News, opindia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie