Kino samochodowe po królewsku. Filmy w rezydencji Elżbiety II

Kultura
Kino samochodowe po królewsku. Filmy w rezydencji Elżbiety II
Pixabay/WikiImages
Przez weekend wyświetlane będą znane filmy

W Sandringham Estate, królewskiej rezydencji Elżbiety II, zostanie zorganizowane kino samochodowe. W jeden z wrześniowych weekendów zainteresowani będą mogli obejrzeć hollywoodzkie produkcje nie wychodząc z aut.

Wydarzenie organizowane będzie między 25 a 27 września. Do dyspozycji widzów mają być także stragany z jedzeniem oraz napojami. 

 

Kino plenerowe będzie wyposażone w ekran gwarantujący "dobry obraz niezależnie od pogody", a uczestnicy będą mogli słuchać dialogów i muzyki za pośrednictwem specjalnych nadajników, podłączanych do samochodowych systemów audio.

Królewska atmosfera

"Ciesz się cudownym wieczorem w ogrodach Sandringham na tle pałacu" - reklamuje się na swojej stronie internetowej rezydencja. "Zrelaksuj się i baw się przy wybranym filmie, delektując się wspaniałymi potrawami i napojami z rzemieślniczych browarów". Liczba miejsc w przypałacowych ogrodach jest ograniczona. 

 

ZOBACZ: Królowa Elżbieta "daje błogosławieństwo" Harry'emu i Meghan. "Szanujemy ich decyzję"

 

Przez weekend wyświetlane będą kinowe superprodukcje m.in. animacja "Toy Story", "Bohemian Rhapsody" czy hollywoodzki hit "Narodziny Gwiazdy".  

 

Rezydencja Elżbiety II

 

Sandringham Estate to pałac położony w wschodniej Anglii. Ponownie jak zamek w Balmoral posiadłość ta stanowi prywatną własność rodziny królewskiej. Pozostałe królewskie pałace, takie jak londyński Buckingham, należą do głowy państwa z racji sprawowanego urzędu. 

 

ZOBACZ: Książę Harry i Meghan podpisali kontrakt z Netflixem. To umowa na wiele lat

 

W posiadłości królowa ma zwyczaj spędzać zimę.  

laf/bas/ The Independent
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie