Makabryczne odkrycie przed włoskim supermarketem. Zwłoki Polaka owinięte w koc

Świat
Makabryczne odkrycie przed włoskim supermarketem. Zwłoki Polaka owinięte w koc
Zdjęcie ilustracyjne, fot. Wikimedia.org/Guillaume Vachey
Polak mógł umrzeć podczas prac polowych, a inni robotnicy porzucili jego zwłoki przed supermarketem

Przechodnie zauważyli zwłoki mężczyzny w samochodzie marki Opel zaparkowanym przy supermarkecie na peryferiach miasteczka Orta Nova na południu Włoch. Ciało było zawinięte w koc. Zmarłym okazał się 42-letni Polak.

Zwłoki mężczyzny znaleziono w poniedziałek na tylnym siedzeniu Opla Astry w wersji kombi, zaparkowanego przy supermarkecie Penny Market na peryferiach niespełna 18-tysięcznego Orta Nova na południu Włoch (prowincja Foggia). Ciało było zawinięte w koc.

 

Samochód, w którym leżały zwłoki, nosił ślady otarć po jednej stronie. Tożsamość mężczyzny ustalono po kilku godzinach. Okazał się nim 42-letni robotnik rolny pochodzący z Polski.   

 

ZOBACZ: Z jeziora Garda wyłowiono ciało polskiego nurka. Na brzegu czekała na niego matka

 

Karabinierzy nie znaleźli śladów przemocy ani widocznych ran na ciele Polaka, dlatego przypuszczają, że zmarł on z przyczyn naturalnych. Jednak to, jaka była prawdziwa przyczyna jego śmierci, ma wykazać sekcja zwłok. 

 

Mógł umrzeć na polu

Lokalne media nie wykluczają, że Polak, który pracował jako robotnik, mógł rzeczywiście umrzeć z powodu jakieś choroby podczas prac polowych, a jego ciało inni pracownicy załadowali do samochodu odwieźli przed supermarket.

 

ZOBACZ: Polak uciekał niemieckiej policji. Wyskoczył z auta w trakcie jazdy i ukrył się na polu kukurydzy

 

Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie i zapewnia, że bierze pod uwagę wszystkie hipotezy. Sprawdzane są również kamery monitoringu w okolicy odnalezienia zwłok.

grz/luq/ "Il Mattino di Foggia"
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie